Ibis Sibiu

Od 29 EUR
Zkontrolovat dostupnost
Počet pokojů195
Poloha hoteluCalea Dumbravii nr 2-4, Sibiu
Hlavní bod zájmu

Adresa hotelu

Calea Dumbravii nr 2-4
0 Sibiu
Rumunsko

Jak se dostat k hotelu

N 45° 47' 23.28''
E 24° 8' 56.58''

Mapa

TomTom

Kontakty:

Rezervujte tento hotel

Několik minut chůze od historického, kulturního a obchodního centra města, na hlavní dopravní tepně města Sibiu Calea Dumbravii, která spojuje město od jihu k severu, má hotel Ibis Sibiu ideální polohu jak pro obchodníky, tak i pro turisty, kteří chtějí objevovat Sibiu nebo se účastní rozličných kulturních, sportovních nebo uměleckých událostí.

Pouhých 15 minut chůze od hotelu se nachází proslulé historické centrum města Sibiu s nejdůležitějšími turistickými objekty jako Velké náměstí (Piata Mare) a Malé náměstí (Piata Mica), Radniční věž (Turnul Sfatului), Muzeum v paláci (Muzeul palat) Brukenthal, evangelický kostel Panny Marie (Biserica Evanghelica Sfanta Maria), Most lží (Podul Minciunilor), Pasáž se schody (Pasajul Scarilor) i Dům s karyatidami (Casa cu Cariatide). Asi 100 metrů před hotelem je Náměstí Sjednocení (Piata Unirii), jedna z nejživějších částí Sibiu, přesněji řečeno místo, kde se křižují hlavní bulváry protínající město.

Ani ne 5 minut chůze od hotelu, v samém srdci města, se nachází krásný park, skutečná oáza klidu a zeleně, Parcul Astra, na začátku pěší aleje vedoucí k centru města, v sousedství divadla (Teatrul) Radu Stanca, důležité kulturní instituce města. Pro únik do přírody, 3 km od centra města leží Dumbrava Sibiului, ideální místo pro vycházku, zábavu i relaxaci, kde vás očekává Muzeum tradiční lidové civilizace (Muzeul Civilizatiei Populare Traditionale), ale i sibiňské ZOO (gradina zoologica din Sibiu).

Typy pokojů

Standardní pokoj

Komfortní, moderní zařízený, s průměrnou plochou 23m2; ve standardním pokoji lze ubytovat 1 nebo 2 osoby, v pokoji je jedno manželské dvoulůžko, psací stůl, minišatna, lednička, LCD televizor s více než 20 kanály, klimatizace, podlaha s parketami, WiFi připojení internetu zdarma a uzavírání dveří bezpečnostní kartou. Standardní pokoj má vlastní koupelnu vybavenou sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Dvoulůžkový pokoj (dvě samostatná lůžka)

Prostorné a moderní dvoulůžkové pokoje jsou dokonalou volbou pro ubytování 2 osob. Dvoulůžkové pokoje mají dvě samostatná lůžka, psací stůl, mini šatnu, ledničku, LCD televizor s více než 20 kanály, klimatizaci, koberec, wifi připojení k internetu zdarma a uzavírání dveří bezpečnostní kartou. Dvoulůžkový pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Pokoj pro tělesně postižené osoby

4 velké, světlé a pohodlné pokoje pro osoby s pohybovými obtížemi nebo na pojízdném křesle.

V těchto pokojích byla kritériem při vybavování ergonomie, nábytek byl proto umístěn v menší výšce a sanitární předměty byly koncipovány tak, aby je mohly používat osoby s určitými postiženími. Tyto pokoje jsou propojeny se standardním pokojem, kde může být ubytována další osoba, která se může starat o osobu s postižením. Stejně jako zbytek pokojů, i tyto jsou vymalovány teplými barvami, které podpoří odpočinek, mají manželské dvoulůžko, jež odpovídá mezinárodním normám, ložní prádlo je 100% přírodní a polštáře jsou antialergické.

Apartmán

Naše apartmány mají velkorysé rozměry přes 30 m2, jsou světlé a komfortní, vybavené klimatizací, nabízejí dva pokoje, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, psacím stolem, ledničkou, mini šatnou a LCD televizorem s více než 20 kanály, a ložnici s manželským dvoulůžkem, vybavenou psacím stolem a LCD televizorem. Připojení wifi k internetu je bezplatné a vstup je zabezpečený elektronickou kartou. Apartmány jsou vybaveny druhou koupelnou a hlavní koupelnou se sprchovým koutem.

 

Vybavení a služby:

 • Internet
 • 220/240 V AC
  • Klimatizace
  • Datový port
  • Sejf (s rozměry přenosného počítače)
  •Telefon s přímou volbou i do zahraničí
  • Psací stůl
  • Barevná LCD TV + SAT
  • Zvukově izolovaná okna
  • Vysoušeč vlasů
  • Sprchový kout
  • Klimatizace
  • Dětská postýlka na vyžádání
  • Linka pro vysokorychlostní přenos dat
  • Mini lednička
  • Operátor buzení
  • Automatické buzení
  • Bezplatné trvalé hlídané parkování

Bezpečnostní zařízení

 • Zámek s blokováním zevnitř v pokojích
  • Zvukové hlásiče kouře
  • Dveře ovládané přístupovou kartou

 

Ibis Sibiu má ideální polohu 500 m od historického centra, pouhých 800 m od hlavního nádraží Sibiu a 3 km od mezinárodního letiště Sibiu.

Všechny turistické a kulturní objekty se nacházejí ve vzdálenosti menší než 15 minut chůze od hotelu, staré centrum je místem, kde se kultura snoubí s atmosférou místa, desítky restaurací, kaváren a teras, které leží kolem návštěvníka na jeho cestě k srdci města, náměstí Piata Mare.

Před průčelím hotelu probíhá nejvýznamnější silniční tepna města Sibiu, Calea Dumbravii, a ve vzdálenosti několika set metrů jsou zastávky nejdůležitějších autobusových linek, které spojují střed se zbytkem města.

RESTAURANT « LA TABLE»

La Table, moderní atmosféra, široký výběr vůní, polévek, těstovin i vegetariánských jídel, grilovaných pokrmů, ale i sezónní kuchyně, všechny zkombinované v rafinovaných chutích specificky francouzských.

Očekává vás v příjemné, uvolněné a nenáročné atmosféře, avšak s velkým vkusem a s lehkým, obsáhlým a vstřícným menu, abyste si vychutnali výtečné jídlo s obchodními partnery nebo s přáteli.

Rozmanitost naší nabídky uspokojí všechna vaše očekávání a chutě, počínaje denním bufetem, koncipovaným podle sezóny, až po tradiční obložené mísy!

 

Snídaně v Ibisu se podává po dobu 8 hodin!

Je naším zájmem, aby všichni naši zákazníci začali den s čerstvými silami a s energií!

Pro ty, kteří musí vstávat časně mezi 4:00 a 6:00, nabízíme snídani Early Risers, při níž jim podáváme kávu, džusy a jemné pečivo.

Mezi 6:00 a 10:00 dopoledne nabízíme kompletní snídani formou bufetu s teplými i studenými pokrmy, ale i jídla tradiční nebo dietní, a také nejrůznější džusy a kávu, abychom vám zajistili, že nejdůležitější jídlo dne vám bylo nabídnuto vaším hostitelem, hotely Ibis!

Od 10:00 je k dispozici až do 12:00 pro ty, kteří nemají nabitý program. Přejeme si, aby bylo známo, že vás očekává vroucí káva, vychlazené džusy a čerstvé pečivo, abyste svůj den začali v plné síle!

 

LOBBY BAR « Rendez- Vous »

Náš bar vás očekává 24 hodin denně! Nemusíte si dělat starost, v kolik hodin se vrátíte do hotelu nebo v kolik hodin musíte opustit hotel! Náš bar je otevřen a je vám k dispozici… atmosféra je příjemná, přátelská a oddechová!

Náš personál vás očekává s pestrým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů, teplých nápojů, různých druhů kávy a čaje, ale také osvěžujících nápojů a různých koktejlů dle sezóny.

Přejete-li si malé občerstvení, v kteroukoli denní nebo noční hodinu vám nabízíme teplé a studené chuťovky, ale i domácí dezerty... abyste se cítili jako doma!

Naše terasa vás očekává, jakmile stoupne teplota a pohladí nás první paprsky vlídného slunce! Terasa má kapacitu 60 míst a je jako oáza čerstvého vzduchu uprostřed města a budov, obklopená keři všemožných druhů, ale i vysokými jedlemi, které vyrostly během let, odkdy je vám náš hotel k dispozici a zve vás k tomu, abyste překročili náš práh.

 

Konference a slavnostní události

Ibis Sibiu vás očekává v konferenčním centru hotelu s celkovou kapacitou 560 míst. Nabízíme vám 6 sálů pro konference a jiné slavnostní akce. Počínaje team-buildingy přes semináře, workshopy, prezentace, předvádění výrobků, školení, konference a kongresy až po svatby, oslavy a křtiny mají naše sály přírodní osvětlení a jsou vybaveny klimatizací i moderní technikou. Mají přístup k odpočinkovým prostorům, prostorům pro přestávky na kávu i k ostatním zařízením hotelu, jako je restaurace nebo hotelový bar.

Vybavení

Konferenční sály jsou vybaveny video projektory, flip-charty, TV, DVD, systémem ozvučení, projekčními obrazovkami, bezplatným wifi připojením k internetu a kancelářskými potřebami.

 

 

 

 

Kapacity konferenčních sálů

NázevDivadloForma UZasedací místnostUčebnaBanketVýškaPlocha
FAUST27273901603123,20 m234 m2
FAUST 11544764801703,20 m141 m2
FAUST 21043654501203,20 m93 m2
TURANDOT2106270982422,70 m216 m2
RIGOLETTO281822--2,05 m23 m2
TRAVIATA281822--2,05 m23 m2
FIGARO201014--2,05 m17 m2

Hotely poblíž

Pullman Bucuresti World Trade Center

Pullman Bucuresti World Trade Center
Od 49 EUR
Pullman Bucuresti World Trade Center se nachází v severní části hlavního města pouhých 15 minut od bukurešťských mezinárodních letišť a 5 minut jízdy autem od centra města. Hotel nedaleko od...

Ibis Bucuresti Gara de Nord

Ibis Bucuresti Gara de Nord
Od 29 EUR
Svým umístěním v centrální zóně města několik minut chůze od náměstí Piata Victoriei, 200 metrů od Severního nádraží (Gara de Nord), ústředního nádraží Bukurešti, je hotel Ibis Gara de Nord ve...

Mercure Bucuresti City Center

Mercure Bucuresti City Center
Od 59 EUR
Čtyřhvězdičkový hotel Mercure Bucuresti City Center stojí v ulici George Enescu v blízkosti nejprestižnějšího bulváru hlavního města Calea Victoriei, podél něhož se nacházejí některé z...

Ibis Palatul Parlamentului

Ibis Palatul Parlamentului
Od 29 EUR
V jedné z oblastí města nejblíže centru, vedle proslulé budovy Paláce Parlamentu (Palatul Parlamentului), po Pentagonu co do rozměrů druhé největší vládní budovy na světě, 500 metrů od historického...