Ibis Constanta

Od 29 EUR
Zkontrolovat dostupnost
Počet pokojů154
Poloha hoteluStr. Mircea cel Batran nr 39B-41, Constanta
Hlavní bod zájmu

Adresa hotelu

Str. Mircea cel Batran nr 39B-41
0 Constanta
Rumunsko

Jak se dostat k hotelu

N 44° 11' 0.51''
E 28° 38' 54.7404''

Mapa

TomTom

Kontakty:

Rezervujte tento hotel

V historickém a kulturním centru Konstance, přímo na břehu Černého moře, naproti pláži Modern, pouhých 500 m od proslulého kasina (Cazinou din Constanta), historické budovy, doslova erbovní pro město vybudované v XIX. století z iniciativy krále Karla I (Carol I), je hotel Ibis Constanta umístěn ideálně jak pro obchodníky, tak i pro turisty, kteří navštíví Konstancu nebo se účastní rozličných kulturních, sportovních či uměleckých událostí.

Pláž Modern se rozkládá naproti hotelu, za pouhých 10 min se dojde k nábřeží, kde stojí jak kasino (Cazinou din Constanta), tak i Janovský maják (Farul Genovez), Akvárium (Acvariul), ale i slavný přístav Tomis, nádherná zóna zábavy a relaxace, plná restaurací, bister a kaváren.

Od hotelu směrem k nábřeží s kasinem na břehu moře se prochází přes Ovidiovo náměstí (Piata Ovidiu), kolem důležitých budov jako Řecký kostel (Biserica Greaca), Muzeum národní historie a archeologie (Muzeul de Istorie Nationala si Arheologie), Muzeum umění (Muzeul de Arta) a rovněž Námořní muzeum (Muzeul Marinei). Restaurace a kavárny v okolí hotelu, v nedávno renovovaném historickém centru, jsou součástí místních tradic spolu se všemi budovami plnými historie a tradic spjatých s lokací našeho hotelu.

V samém srdci města, 5 minut chůze od hotelu, se nachází Muzeum lidového umění (Muzeul de Arta Populara) v budově, která je prohlášena za architektonickou památku, a hostí mimořádnou sbírku, jež vás zavede na cestu časem. 300 m od hotelu se nachází Archeologický park (Parcul Arheologic din Constanta), který vystavuje památky z Pevnosti Tomis (dnešní Konstanca) z římsko-byzantského období. Z antického města se dochovala římská hradba z III. stol. n. l. a Řeznická věž (Turnul Macelarilor). Vycházka do Archeologického parku znamená víc než jen relaxační procházení, je to skutečná lekce dějepisu o místě, na kterém se nachází.

Typy pokojů

Standardní pokoj

Komfortní a moderně zařízený pokoj, o průměrné ploše 18 m2, ve standardním pokoji lze ubytovat 1 nebo 2 osoby, v pokoji je jedno manželské dvoulůžko, psací stůl, mini šatna, lednička, LCD televizor s více než 20 kanály, klimatizace, koberec, wifi připojení k internetu zdarma a uzavírání dveří bezpečnostní kartou. Standardní pokoj má vlastní koupelnu vybavenou sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Pokoj s výhledem na moře

Prostorné a velké pokoje s plochou přes 23 m2 a výhledem na Černé moře a konstanckou pláž Modern jsou dokonalou volbou pro ubytování nejméně 2 osob nebo pro rodiny s dětmi. Pokoje s výhledem na moře jsou zařízeny s manželským dvoulůžkem a rozkládací pohovkou, psacím stolem, mini šatnou, ledničkou, LCD televizorem s více než 20 kanály, klimatizací, kobercem, wifi připojením k internetu zdarma a uzavíráním dveří bezpečnostní kartou. Pokoje s výhledem na moře jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Dvoulůžkový pokoj (dvě samostatná lůžka)

Prostorné a moderní dvoulůžkové pokoje jsou dokonalou volbou pro ubytování 2 osob. Dvoulůžkové pokoje mají dvě samostatná lůžka, psací stůl, mini šatnu, ledničku, LCD televizor s více než 20 kanály, klimatizaci, koberec, wifi připojení k internetu zdarma a uzavírání dveří bezpečnostní kartou. Dvoulůžkový pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Pokoj pro tělesně postižené osoby

2 velké, světlé a pohodlné pokoje pro osoby s pohybovými obtížemi nebo na pojízdném křesle.

V těchto pokojích byla kritériem při vybavování ergonomie, nábytek byl proto umístěn v menší výšce a sanitární předměty byly koncipovány tak, aby je mohly používat osoby s určitými postiženími. Tyto pokoje jsou propojeny se standardním pokojem, kde může být ubytována další osoba, která se může starat o osobu s postižením. Stejně jako zbytek pokojů, i tyto jsou vymalovány teplými barvami, které podpoří odpočinek, mají manželské dvoulůžko, jež odpovídá mezinárodním normám, ložní prádlo je 100% přírodní a polštáře jsou antialergické.

Apartmán

Naše apartmány mají velkorysé rozměry přes 30 m2, jsou orientovány směrem k moři, jsou světlé a komfortní, vybavené klimatizací, mají 2 pokoje, a to obývací pokoj s rozkládací pohovkou, psacím stolem, ledničkou, mini šatnou a LCD televizorem s více než 20 kanály, a ložnici s manželským dvoulůžkem, vybavenou psacím stolem a LCD televizorem. Připojení wifi k internetu je bezplatné a vstup je zabezpečený elektronickou kartou. Apartmány jsou vybaveny druhou koupelnou a hlavní koupelnou se sprchovým koutem.

Vybavení a služby:

 • Internet
  • 220/240 V AC
  • Klimatizace
  • Datový port
  • Sejf v pokojích
  • Telefon s přímou volbou i do zahraničí
  • Psací stůl
  • Barevná LCD TV + SAT
  • Zvukově izolovaná okna
  • Vysoušeč vlasů
  • Sprchový kout
  • Klimatizace
  • Dětská postýlka na vyžádání
  • Linka pro vysokorychlostní přenos dat
  • Mini lednička
  • Operátor buzení
  • Automatické buzení

Bezpečnostní zařízení

 • Zámek s blokováním zevnitř v pokojích
  • Zvukové hlásiče kouře
  • Dveře ovládané přístupovou kartou

Ibis Constanta se nachází ideálně na pobřeží Černého moře, na bulváru Mircea cel Batran, proti pláži Modern, pouze 200 m od historického centra města, 500 m od konstanckého kasína (Cazinou din Constanta) a od přístavu Portul Tomis. Několik set metrů od hotelu se nachází bulvár Bulevardul Tomis, hlavní bulvár města Konstanca, jedna z nejfrekventovanějších městských silničních tepen, který propojuje město s dalšími hlavními bulváry od severu k jihu a od západu k východu. Ve vzdálenosti pouhých 800 m od hotelu Ibis se nachází Bulevardul Mamaia, tepna spojující město Konstanca s letoviskem Mamaia, nejznámějším a nejvíce navštěvovaným a vyhledávaným letoviskem na rumunském pobřeží, takzvanou rumunskou Ibizou. Leží necelé 3 km od hotelu.

RESTAURANT « SUD & CIE»

Sud & Cie, středozemský koncept, vstřícný, flexibilní a tvůrčí.

Očekává vás v příjemné, uvolněné a nenáročné atmosféře, avšak s velkou rafinovaností a s lehkým a obsáhlým menu, abyste si vychutnali výtečné jídlo s obchodními partnery nebo s přáteli.

Současně s příchodem jara a až do pozdního podzimu vám naše restaurace nabízí možnost stolovat i na terase směrem k moři a turistickému přístavu Tomis. Naše pokrmy mají jako základ čerstvou zeleninu, ryby a mořské plody, kořeněné bylinkami jako máta, kmín, bazalka a nesmíme zapomenout ani na olivový olej a olivy, které představují základ našeho menu.

Rozmanitost naší nabídky uspokojí všechna vaše očekávání a chutě, počínaje denním bufetem, koncipovaným podle sezóny, až po tradiční obložené mísy!

Snídaně v Ibisu se podává po dobu 8 hodin!

Je naším zájmem, aby všichni naši zákazníci začali den s čerstvými silami a s energií!

Pro ty, kteří musí vstávat časně mezi 4:00 a 6:00, nabízíme snídani Early Risers, při níž jim podáváme kávu, džusy a jemné pečivo.

Mezi 6:00 a 10:00 dopoledne nabízíme kompletní snídani formou bufetu s teplými i studenými pokrmy, ale i jídla tradiční nebo dietní, a také nejrůznější džusy a kávu, abychom vám zajistili, že nejdůležitější jídlo dne vám bylo nabídnuto vaším hostitelem, hotely Ibis!

Od 10:00 je k dispozici až do 12:00 pro ty, kteří nemají nabitý program. Přejeme si, aby bylo známo, že vás očekává vroucí káva, vychlazené džusy a čerstvé pečivo, abyste svůj den začali v plné síle!

LOBBY BAR « Le Bar »

Náš bar vás očekává 24 hodin denně! Nemusíte si dělat starost, v kolik hodin se vrátíte do hotelu nebo v kolik hodin musíte opustit hotel! Náš bar je otevřen a je vám k dispozici… atmosféra je příjemná, přátelská a oddechová!

Náš personál vás očekává s pestrým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů, teplých nápojů, různých druhů kávy a čaje, ale také osvěžujících nápojů a různých koktejlů dle sezóny.

Přejete-li si malé občerstvení, v kteroukoli denní nebo noční hodinu vám nabízíme teplé a studené chuťovky, ale i domácí dezerty... abyste se cítili jako doma!

Naše terasa vás očekává, jakmile stoupne teplota a pohladí nás první paprsky vlídného slunce! Můžete obdivovat moře, pláž i celou krajinu, zatímco popíjíte nebo pojídáte občerstvení, společně s přáteli, rodinou nebo kolegy. Mořská bríza vás bude hladit od jara až do podzimu a čistý mořský vzduch je požehnáním v srdci města.

Konference a slavnostní události

Ibis Constanta Vás očekává v konferenčním centru hotelu s celkovou kapacitou 650 míst. Nabízíme vám 5 sálů pro konference a jiné slavnostní akce. Počínaje team-buildingy přes semináře, workshopy, prezentace, předvádění výrobků, školení, konference a kongresy až po svatby, oslavy a křtiny mají naše sály přírodní osvětlení a jsou vybaveny klimatizací i moderní technikou. Mají přístup k odpočinkovým prostorům, prostorům pro přestávky na kávu i k ostatním zařízením hotelu, jako je restaurace nebo hotelový bar.

Vybavení

Konferenční sály jsou vybaveny video projektory, flip-charty, TV, DVD, systémem ozvučení, projekčními obrazovkami, bezplatným wifi připojením k internetu a kancelářskými potřebami.

Kapacity konferenčních sálů

NázevDivadloForma UZasedací místnostUčebnaBanketVýškaPlocha
BALLROOM PRESTIGE30060701202503,50 m460 m2
OVIDIU25050601002003,80 m166 m2
DECEBAL & TRAIAN100404650903,20 m74 m2
DECEBAL45222518403,20 m37 m2
TRAIAN45222518403,20 m37 m2
EUXIN--10--2,50 m12 m2

Hotely poblíž

Novotel Bucuresti City Center

Novotel Bucuresti City Center
Od 59 EUR
Svou polohou v samém srdci Bukurešti, na třídě Calea Victoriei, bulváru, který dýchá tradicí, jen pár kroků od Starého centra (Centrul Vechi) a od hlavních kulturních atrakcí hlavního města,...

Mercure Bucuresti City Center

Mercure Bucuresti City Center
Od 59 EUR
Čtyřhvězdičkový hotel Mercure Bucuresti City Center stojí v ulici George Enescu v blízkosti nejprestižnějšího bulváru hlavního města Calea Victoriei, podél něhož se nacházejí některé z...

Pullman Bucuresti World Trade Center

Pullman Bucuresti World Trade Center
Od 49 EUR
Pullman Bucuresti World Trade Center se nachází v severní části hlavního města pouhých 15 minut od bukurešťských mezinárodních letišť a 5 minut jízdy autem od centra města. Hotel nedaleko od...

Hotel Novotel Szeged

Hotel Novotel Szeged
Od 46 EUR
Hotel Novotel Szeged se nachází na jednom z nejkrásnějších míst města Szeged. Hotel s centrálním umístěním je na břehu řeky Tisza, na pár minut pěšky od centra a segedínské katedrály.