Pullman Bucuresti World Trade Center

Od 49 EUR
Zkontrolovat dostupnost
Počet pokojů203
Poloha hoteluBucuresti
Hlavní bod zájmu

Adresa hotelu

Piata Montreal, nr.10
0 Bukurešť
Rumunsko

Jak se dostat k hotelu

N 44° 28' 32.25''
E 26° 4' 13.3104''

Mapa

TomTom

Kontakty:

(+40)21/3183000

Rezervujte tento hotel

Pullman Bucuresti World Trade Center se nachází v severní části hlavního města pouhých 15 minut od bukurešťských mezinárodních letišť a 5 minut jízdy autem od centra města.
Svým umístěním v blízkosti výstaviště Centrul Expozitional Romexpo nabízí hotel přístup k bukurešťské obchodní komunitě.

Pullman Bucuresti World Trade Center vás uvítá ve své elegantní podobě. Užívejte si pohostinného přijetí, speciálně vytvářeného naším Welcomerem, který je kdykoli připraven reagovat na všechny vaše požadavky.

Typy pokojů

Pokoj "Superior" s dvoulůžkem (30 m2)

Vyberte si komfortní a pohodlný pokoj vybavený lůžkem, které dosahuje nejvyššího standardu, a koupelnou s vanou. V pokoji je zařízení pro přípravu čaje a kávy, láhev vody (0,5 l) / den, minibar, elektronický sejf dostatečně prostorný pro přenosný počítač, televizor s plochou obrazovkou 32’’, měkký župan, pantofle, vysoušeč vlasů, balíček C.O.Bigelow a wifi připojení k internetu zdarma.

Pokoj "Superior" s dvěma lůžky (30 m2)

Vyberte si komfortní a pohodlný pokoj vybavený dvěma lůžky, která dosahují nejvyššího standardu, a koupelnou s vanou. V pokoji je zařízení pro přípravu čaje a kávy, láhev vody (0,5 l) / den, minibar, elektronický sejf dostatečně prostorný pro přenosný počítač, televizor s plochou obrazovkou 32’’, měkký župan, pantofle, vysoušeč vlasů, balíček C.O.Bigelow a wifi připojení k internetu zdarma.

Pokoj “De Luxe” s dvoulůžkem (30 m2)

Pokoje “De Luxe” poskytují další služby: lůžko Queen size vysoké kvality a koupelnu s vanou. V pokoji je zařízení pro přípravu čaje a kávy, láhev vody (0,5 l) / den, minibar, elektronický sejf dostatečně prostorný pro přenosný počítač, televizor s plochou obrazovkou 32’’, měkký župan, pantofle, vysoušeč vlasů, balíček C.O.Bigelow a wifi připojení k internetu zdarma, osvěžující nápoje a pivo v minibaru jsou poskytovány bezplatně. Early check-in / Late check-out bez příplatků. Vyšší podlaží / výhled na Parcul Herastrau.

Pokoj “De Luxe” s dvěma lůžky (30 m2)

Pokoje “De Luxe” poskytují další služby: dvě lůžka vysoké kvality a koupelnu s vanou. V pokoji je zařízení pro přípravu čaje a kávy, láhev vody (0,5 l) / den, minibar, elektronický sejf dostatečně prostorný pro přenosný počítač, televizor s plochou obrazovkou 32’’, měkký župan, pantofle, vysoušeč vlasů, balíček C.O.Bigelow a wifi připojení k internetu zdarma, osvěžující nápoje a pivo v minibaru jsou poskytovány bezplatně. Early check-in / Late check-out bez příplatků. Vyšší podlaží / výhled na Parcul Herastrau.

Apartmán “Superior” s lůžkem King Size a rozkládací pohovkou (60 m2)

Apartmán “Superior” poskytuje další služby: ložnici s lůžkem King size a obývací pokoj s rozkládací pohovkou, koupelnu s vanou a sprchou a druhé sociální zařízení. V apartmánu je k dispozici kávovar Nespresso, láhev vody (0,5 l) / den, minibar, elektronický sejf dostatečně prostorný pro přenosný počítač, televizor s plochou obrazovkou 40’’, lis na kalhoty, slunečník, měkký župan, pantofle, vysoušeč vlasů, balíček C.O.Bigelow a wifi připojení k internetu zdarma.

Apartmán “De Luxe” s lůžkem King Size a rozkládací pohovkou (60 m2)

Apartmán “De Luxe” poskytuje další služby: ložnici s lůžkem King size a obývací pokoj s rozkládací pohovkou, koupelnu s vanou a sprchou a druhé sociální zařízení. V apartmánu je k dispozici kávovar Nespresso, láhev vody (0,5 l) / den, minibar, elektronický sejf dostatečně prostorný pro přenosný počítač, televizor s plochou obrazovkou 40’’, lis na kalhoty, slunečník, měkký župan, pantofle, vysoušeč vlasů, balíček C.O.Bigelow a wifi připojení k internetu zdarma, osvěžující nápoje a pivo v minibaru jsou poskytovány bezplatně. Early check-in / Late check-out bez příplatků. Vyšší podlaží / výhled na Parcul Herastrau.

Prezidentský apartmán s lůžkem King Size (120 m2)

Prezidentský apartmán poskytuje další služby: lůžko King size, prostorný obývací pokoj ve stylu Provence, jídelna, koupelna s vanou a sprchou, koupelna se sprchou a další sociální zařízení. V apartmánu je k dispozici kávovar Nespresso, láhev vody (0,5 l) / den, minibar, elektronický sejf dostatečně prostorný pro přenosný počítač, televizor s plochou obrazovkou 40’’, lis na kalhoty, slunečník, měkký župan, pantofle, vysoušeč vlasů, balíček C.O.Bigelow a wifi připojení k internetu zdarma, osvěžující nápoje a pivo v minibaru jsou poskytovány bezplatně. 12. podlaží / výhled na park Herastrau.

Zařízení hotelového pokoje:

• Klimatizace
• Elektronický sejf dostatečně prostorný pro přenosný počítač
• Telefon s přímou volbou i do zahraničí
• Wifi připojení k internetu zdarma
• Psací stůl
• Systém klimatizace umožňující regulaci teploty
• Minibar
• Zařízení pro přípravu čaje a kávy
• Dětská postýlka (na vyžádání)
• Žehlička (na vyžádání)

Zařízení koupelny:

• Vana / Sprcha
• Vysoušeč vlasů

• Zrcadlo s lupou
• Balíček C.O.Bigelow

Zabezpečení hotelu:

• Vstup do pokoje pomocí karty
• Hlásič kouře v pokoji
• Bezpečnostní kukátko ve dveřích
• Bezpečnostní informace v pokoji

Další služby:

• Buzení telefonem
• Automatické buzení
• Pokojová služba 24/7

Díky své poloze v těsné blízkosti výstaviště Centrul Expozitional Romexpo nabízí hotel přístup k bukurešťské obchodní komunitě.

Lokalizovaný v severní části hlavního města, hned vedle Parku Herastrau, Pullman Bucuresti World Trade Center se nachází 15 minut od bukurešťských mezinárodních letišť a 5 minut jízdy autem od centra města.

Pullman Bucuresti World Trade Center vás uvítá ve své elegantní podobě. Užívejte si pohostinného přijetí, speciálně vytvářeného naším Welcomerem, který je kdykoli připraven reagovat na všechny vaše požadavky.

Objevte nejnovější restaurant Paris Bucarest Brasserie a vychutnejte si bufet při snídani a obědě.
• Barbizon Steak House vás očekává s nejchutnějšími pokrmy z masa s výběrem z více než 50 druhů vína.
• La Galette Restaurant & Snacking a jeho venkovní terasa je dokonalé místo, kde si můžete užívat oddechové atmosféry.
• L’Arpege bar vám nabízí cadru primitor a navrhuje výběr nápojů a chutných kulinárních minutek.
• Pokojová služba 24/24h

Konference & slavnostní události

World Trade Center vám nabízí ideální řešení pro vaše požadavky svou nabídkou sálů pro setkání a zařízení pro pořádání konferencí na mezinárodní úrovni. Společenské prostory spojující komfort a výkonnost lze přizpůsobit jakémukoli typu události, počínaje sálem New York s amfiteátrem s 350 místy až po elegantní výstavní prostor
World Trade Plaza o 800 m2 a rafinovaný víceúčelový Salon Darclée.
Těchto 10 modulárních konferenčních sálů je vybaveno aparaturami audio-video nejnovější generace, které nabízejí potřebnou kvalitu v klidné a komfortní atmosféře.

Vybavení

Naše konferenční sály mají ve vybavení video projektor, obrazovku, mikrofon, flip-chart, poznámkové bloky, propisovací tužky, wifi zdarma, klimatizaci.

Hotely poblíž

Mercure Bucuresti City Center

Mercure Bucuresti City Center
Od 59 EUR
Čtyřhvězdičkový hotel Mercure Bucuresti City Center stojí v ulici George Enescu v blízkosti nejprestižnějšího bulváru hlavního města Calea Victoriei, podél něhož se nacházejí některé z...

Novotel Bucuresti City Center

Novotel Bucuresti City Center
Od 59 EUR
Svou polohou v samém srdci Bukurešti, na třídě Calea Victoriei, bulváru, který dýchá tradicí, jen pár kroků od Starého centra (Centrul Vechi) a od hlavních kulturních atrakcí hlavního města,...

Hotel Novotel Szeged

Hotel Novotel Szeged
Od 46 EUR
Hotel Novotel Szeged se nachází na jednom z nejkrásnějších míst města Szeged. Hotel s centrálním umístěním je na břehu řeky Tisza, na pár minut pěšky od centra a segedínské katedrály.

Hotel Ibis Budapest Aero

Hotel Ibis Budapest Aero
Od 42 EUR
Hotel v rozrůstající se nákupní zóně, od centra města na 10 minut jízdy metrem M3, jeden z hotelů Accor, s umístěním nejblíže letiště, s  velkou vlastní zahradou.