Ibis Palatul Parlamentului

Od 29 EUR
Zkontrolovat dostupnost
Počet pokojů161
Poloha hoteluStr. Izvor, Nr. 82-84, sector 5, Bucuresti
Hlavní bod zájmu

Adresa hotelu

Str. Izvor, Nr. 82-84,
0 Bukurešť
Rumunsko

Jak se dostat k hotelu

N 44° 25' 47.01''
E 26° 4' 55.9416''

Mapa

TomTom

Kontakty:

Rezervujte tento hotel

V jedné z oblastí města nejblíže centru, vedle proslulé budovy Paláce Parlamentu (Palatul Parlamentului), po Pentagonu co do rozměrů druhé největší vládní budovy na světě, 500 metrů od historického centra města, hotel Ibis Palatul Parlamentului má polohu obzvláště příhodnou jak pro obchodníky, tak i pro osoby, které navštěvují naše město nebo se účastní rozličných kulturních, sportovních nebo uměleckých událostí.

Palác Parlamentu leží proti hotelu a přístup je neobyčejně rychlý v několika minutách chůze, 10 minut chůze stačí, abyste se dostali do starého centra, nejoblíbenějšího místa, nejbohémštějšího a nejvíc plného historie i moderny, jaké v současnosti Bukurešť má.

Proslulé budovy jako klášter Manastirea Antim, chrám Biserica Stavropoleos, Národní muzeum historie Rumunska, palác (Palatul) CEC, ale i restaurace s tradicí a místním kouzlem z 18. století jako Caru´ cu Bere nebo Hanul lui Manuc představují jen několik místních pamětihodností v blízkosti hotelu Ibis Palatul Parlamentului.

Uprostřed městského ruchu, 5 minut chůze od hotelu se nachází několik oáz klidu a čerstvého vzduchu, parky Parcul Izvor a Parcul Cismigiu, kde si naši hosté mohou užít relaxační vycházky nebo sportu na čerstvém vzduchu.

Typy pokojů

Standardní pokoj

Komfortní a moderně zařízený, s průměrnou plochou 23 m2, ve standardním pokoji lze ubytovat 1 nebo 2 osoby, v pokoji je jedno manželské dvoulůžko, psací stůl, mini šatna, lednička, LCD televizor s více než 20 kanály, klimatizace, koberec, wifi připojení k internetu zdarma a uzavírání dveří bezpečnostní kartou. Standardní pokoj má vlastní koupelnu vybavenou sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Parlamentní pokoj

Prostorné a velké parlamentní pokoje o ploše přes 25 m2 a s výhledem na proslulou budovu Paláce Parlamentu jsou dokonalou volbou pro ubytování nejméně 2 osob nebo pro rodiny s dětmi. Parlamentní pokoje jsou zařízeny jedním manželským dvoulůžkem a rozkládací pohovkou, psacím stolem, mini šatnou, ledničkou, LCD televizorem s více než 20 kanály, klimatizací, kobercem, wifi připojením zdarma a uzavíráním dveří bezpečnostní kartou. Parlamentní pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Dvoulůžkový pokoj (dvě samostatná lůžka)

Prostorné a moderní dvoulůžkové pokoje jsou dokonalou volbou pro ubytování 2 osob. Dvoulůžkové pokoje mají dvě samostatná lůžka, psací stůl, mini šatnu, ledničku, LCD televizor s více než 20 kanály, klimatizaci, koberec, wifi připojení k internetu zdarma a uzavírání dveří bezpečnostní kartou. Dvoulůžkový pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Pokoj pro tělesně postižené osoby

2 velké, světlé a pohodlné pokoje pro osoby s pohybovými obtížemi nebo na pojízdném křesle.

V těchto pokojích byla kritériem při vybavování ergonomie, nábytek byl proto umístěn v menší výšce a sanitární předměty byly koncipovány tak, aby je mohly používat osoby s určitými postiženími. Tyto pokoje jsou propojeny se standardním pokojem, kde může být ubytována další osoba, která se může starat o osobu s postižením. Stejně jako zbytek pokojů, i tyto jsou vymalovány teplými barvami, které podpoří odpočinek, mají manželské dvoulůžko, jež odpovídá mezinárodním normám, ložní prádlo je 100% přírodní a polštáře jsou antialergické.

Apartmán

Naše apartmány mají velkorysé rozměry přes 32 m2, jsou světlé a komfortní, vybavené klimatizací, sestávají ze dvou pokojů: obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, psacím stolem, ledničkou, mini šatnou a LCD televizorem s více než 20 kanály, a ložnice s manželským dvoulůžkem, vybavené psacím stolem a LCD televizorem. Připojení wifi k internetu je bezplatné a vstup je zabezpečený elektronickou kartou. Apartmány jsou vybaveny druhou koupelnou a hlavní koupelnou se sprchovým koutem.

 

Vybavení a služby:

 • Internet
  • 220/240 V AC
  • Klimatizace
  • Datový port
  • Telefon s přímou volbou i do zahraničí
  • Psací stůl
  • Barevná LCD TV + SAT
  • Zvukově izolovaná okna
  • Vysoušeč vlasů
  • Sprchový kout
  • Klimatizace
  • Dětská postýlka na vyžádání
  • Linka pro vysokorychlostní přenos dat
  • Mini lednička
  • Operátor buzení
  • Automatické buzení

Bezpečnostní zařízení

 • Zámek s blokováním zevnitř v pokojích
  • Zvukové hlásiče kouře
  • Dveře ovládané přístupovou kartou
 • Bezpečnostní informace v pokojích

 

Ibis Palatul Parlamentului má ideální polohu 100 m od Paláce Parlamentu, pouze 1 km od centra města, několik set metrů od bulváru Bulevardul Unirii, jednoho z nejdůležitějších bulvárů hlavního města a jedné z nejrušnějších silničních tepen města, které propojují město od severu na jih a od východu na západ.

Proti parku Izvor, několik set metrů od vstupu do hotelu, se nachází stanice metra Izvor a ve vzdálenosti 500 m leží náměstí Piata Unirii nebo bukurešťský nultý kilometr, jeden z nejvýznamnějších obchodních a silničních uzlů našeho města.

RESTAURANT « SUD & CIE»

Sud & Cie, středozemský koncept, vstřícný, flexibilní a tvůrčí.

Očekává vás v příjemné, uvolněné a nenáročné atmosféře, avšak s velkou rafinovaností a s lehkým a obsáhlým menu, abyste si vychutnali výtečné jídlo s obchodními partnery nebo s přáteli. Naše pokrmy mají jako základ čerstvou zeleninu, ryby a mořské plody, kořeněné bylinkami jako máta, kmín, bazalka a nesmíme zapomenout ani na olivový olej a olivy, které představují základ našeho menu.

Rozmanitost naší nabídky uspokojí všechna vaše očekávání a chutě, počínaje denním bufetem, koncipovaným podle sezóny, až po tradiční obložené mísy!

Snídaně v Ibisu se podává po dobu 8 hodin!

Je naším zájmem, aby všichni naši zákazníci začali den s čerstvými silami a s energií!

Pro ty, kteří musí vstávat časně mezi 4:00 a 6:00, nabízíme snídani Early Risers, při níž jim podáváme kávu, džusy a jemné pečivo.

Mezi 6:00 a 10:00 dopoledne nabízíme kompletní snídani formou bufetu s teplými i studenými pokrmy, ale i jídla tradiční nebo dietní, a také nejrůznější džusy a kávu, abychom vám zajistili, že nejdůležitější jídlo dne vám bylo nabídnuto vaším hostitelem, hotely Ibis!

Od 10:00 je k dispozici až do 12:00 pro ty, kteří nemají nabitý program. Přejeme si, aby bylo známo, že vás očekává vroucí káva, vychlazené džusy a čerstvé pečivo, abyste svůj den začali v plné síle!

 

LOBBY BAR « Le Bar »

Náš bar vás očekává 24 hodin denně! Nemusíte si dělat starost, v kolik hodin se vrátíte do hotelu nebo v kolik hodin musíte opustit hotel! Náš bar je otevřen a je vám k dispozici… atmosféra je příjemná, přátelská a oddechová!

Náš personál vás očekává s pestrým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů, teplých nápojů, různých druhů kávy a čaje, ale také osvěžujících nápojů a různých koktejlů dle sezóny.

Přejete-li si malé občerstvení, v kteroukoli denní nebo noční hodinu vám nabízíme teplé a studené chuťovky, ale i domácí dezerty... abyste se cítili jako doma!

 

Konference a slavnostní události

Ibis Palatul Parlamentului vás očekává v konferenčním centru hotelu s celkovou kapacitou 300 míst. Nabízíme vám 6 sálů pro konference a jiné slavnostní akce. Počínaje team-buildingy přes semináře, workshopy, prezentace, předvádění výrobků, školení, konference a kongresy až po svatby, oslavy a křtiny mají naše sály přírodní osvětlení a jsou vybaveny klimatizací i moderní technikou. Mají přístup k odpočinkovým prostorům, prostorům pro přestávky na kávu i k ostatním zařízením hotelu, jako je restaurace nebo hotelový bar.

 

Vybavení

Konferenční sály mají ve vybavení video projektory, flip-charty, TV, DVD, systém ozvučení, obrazovky pro projekci, wifi připojení k internetu zdarma a kancelářské potřeby.

 

 

 

Kapacity konferenčních sálů

NázevDivadloForma UZasedací místnostUčebnaBanketVýškaPlocha
EMINESCU A & B1104448441202,40 m120 m2
EMINESCU A50202620602,40 m60 m2
EMINESCU B50202620602,40 m60 m2
ELIADE A & B803438341002,40 m90 m2
ELIADE A35162016502,40 m45 m2
ELIADE B35162016502,40 m45 m2
BRANCUSI35162016502,40 m45 m2
CELIBIDACHE35162016502,40 m45 m2

Hotely poblíž

Novotel Bucuresti City Center

Novotel Bucuresti City Center
Od 59 EUR
Svou polohou v samém srdci Bukurešti, na třídě Calea Victoriei, bulváru, který dýchá tradicí, jen pár kroků od Starého centra (Centrul Vechi) a od hlavních kulturních atrakcí hlavního města,...

Mercure Bucuresti City Center

Mercure Bucuresti City Center
Od 59 EUR
Čtyřhvězdičkový hotel Mercure Bucuresti City Center stojí v ulici George Enescu v blízkosti nejprestižnějšího bulváru hlavního města Calea Victoriei, podél něhož se nacházejí některé z...

Pullman Bucuresti World Trade Center

Pullman Bucuresti World Trade Center
Od 49 EUR
Pullman Bucuresti World Trade Center se nachází v severní části hlavního města pouhých 15 minut od bukurešťských mezinárodních letišť a 5 minut jízdy autem od centra města. Hotel nedaleko od...

Hotel Novotel Szeged

Hotel Novotel Szeged
Od 46 EUR
Hotel Novotel Szeged se nachází na jednom z nejkrásnějších míst města Szeged. Hotel s centrálním umístěním je na břehu řeky Tisza, na pár minut pěšky od centra a segedínské katedrály.