Ibis Bucuresti Gara de Nord

Od 29 EUR
Zkontrolovat dostupnost
Počet pokojů250
Poloha hotelulanga Gara de Nord
Hlavní bod zájmu

Adresa hotelu

Calea Grivitei 143
10708 Bukurešť
Rumunsko

Jak se dostat k hotelu

N 44° 26' 47.2704''
E 26° 4' 40.5804''

Mapa

TomTom

Kontakty:

Rezervujte tento hotel

Svým umístěním v centrální zóně města několik minut chůze od náměstí Piata Victoriei, 200 metrů od Severního nádraží (Gara de Nord), ústředního nádraží Bukurešti, je hotel Ibis Gara de Nord ve velmi výhodné poloze jak pro obchodníky, tak i pro ty, kteří chtějí objevovat Bukurešť nebo se účastní různých kulturních, sportovních nebo uměleckých událostí. Nanejvýš 15 minut chůze od hotelu leží slavná třída Calea Victoriei, plná historických budov a luxusních obchodů, poblíž hotelu se nacházejí některá z nejvýznamnějších bukurešťských muzeí, jako Muzeum přírodních věd Grigora Antipy, Geologické muzeum, Muzeum George Enesca, Vojenské muzeum, Muzeum rumunského venkovana, Muzeum vesnice, Astronomická observatoř, ale i věhlasný Triumfální oblouk, věrná kopie stejného pařížského monumentu. Ve vzdálenosti méně než 10 minut chůze od hotelu se rozkládají dva z nejkrásnějších parků Bukurešti, Park Herastrau a Park Kisselef.

Typy pokojů

Standardní pokoj

Komfortní a moderně zařízený, s průměrnou plochou 23 m2, ve standardním pokoji lze ubytovat 1 nebo 2 osoby, v pokoji je jedno manželské dvoulůžko, psací stůl, mini šatna, lednička, LCD televizor s více než 20 kanály, klimatizace, koberec, wifi připojení k internetu zdarma a uzavírání dveří bezpečnostní kartou. Standardní pokoj má vlastní koupelnu vybavenou sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Dvoulůžkový pokoj (dvě samostatná lůžka)

Prostorné a velké dvoulůžkové pokoje jsou dokonalou volbou pro ubytování nejméně 2 osob nebo pro rodiny s dětmi. Dvoulůžkové pokoje mají dvě samostatná lůžka, psací stůl, mini šatnu, ledničku, LCD televizor s více než 20 kanály, klimatizaci, koberec, wifi připojení k internetu zdarma a uzavírání dveří bezpečnostní kartou. Dvoulůžkový pokoj je vybaven vlastní koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Pokoj pro tělesně postižené osoby

4 velké, světlé a pohodlné pokoje pro osoby s pohybovými obtížemi nebo na pojízdném křesle.

V těchto pokojích byla kritériem při vybavování ergonomie, nábytek byl proto umístěn v menší výšce a sanitární předměty byly koncipovány tak, aby je mohly používat osoby s určitými postiženími. Tyto pokoje jsou propojeny se standardním pokojem, kde může být ubytována další osoba, která se může starat o osobu s postižením. Stejně jako zbytek pokojů, i tyto jsou vymalovány teplými barvami, které podpoří odpočinek, mají manželské dvoulůžko, jež odpovídá mezinárodním normám, ložní prádlo je 100% přírodní a polštáře jsou antialergické.

Apartmán

Naše apartmány mají velkorysé rozměry přes 30 m2, jsou světlé a komfortní, vybavené klimatizací, nabízejí dva pokoje, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, psacím stolem, ledničkou, mini šatnou a LCD televizorem s více než 20 kanály, a ložnici s manželským dvoulůžkem, vybavenou psacím stolem a LCD televizorem. Připojení wifi k internetu je bezplatné a vstup je zabezpečený elektronickou kartou. Apartmány jsou vybaveny druhou koupelnou a hlavní koupelnou se sprchovým koutem.

 

Vybavení a služby:

Pokoje Ibis, moderní a pohostinné, pohodlné a funkční, vám dávají k dispozici vše, co potřebujete pro příjemný pobyt.

 • Internet
 • 220/240 V AC
  • Klimatizace
  • Datový port
  • Telefon s přímou volbou i do zahraničí
  • Psací stůl
  • Barevná LCD TV + SAT
  • Zvukově izolovaná okna
  • Vysoušeč vlasů
  • Sprchový kout
  • Klimatizace
  • Dětská postýlka na vyžádání
  • Linka pro vysokorychlostní přenos dat
  • Mini lednička
  • Operátor buzení
  • Automatické buzení

Bezpečnostní zařízení

 • Zámek s blokováním zevnitř v pokojích
  • Zvukové hlásiče kouře
  • Dveře ovládané přístupovou kartou
 • Bezpečnostní informace v pokojích

 

Ibis Gara de Nord je ideálně umístěný 200 m od ústředního nádraží města, Gara de Nord, pouhé 2 km od středu města, několik set metrů od náměstí Vítězství (Piata Victoriei) a proslulé třídy Calea Victoriei, jednoho z hlavních bukurešťských bulvárů, který spojuje tradici s historií, eleganci a rafinovanost staré i nové Bukurešti.

Před hotelem se nachází stanice metra Gara de Nord a o 100 metrů dál stanice nejdůležitějších autobusových linek spojujících nádraží Gara de Nord se všemi částmi města.

RESTAURANT « L’ESTAMINET »

Estaminet, originální a přátelský, je restaurant typu francouzské bistro.

Očekává vás v příjemné, uvolněné a nenáročné atmosféře, avšak s velkým vkusem a s lehkým, obsáhlým a vstřícným menu, abyste si vychutnali výtečné jídlo s obchodními partnery nebo s přáteli.

Rozmanitost naší nabídky uspokojí všechna vaše očekávání a chutě, počínaje denním bufetem, koncipovaným podle sezóny, až po tradiční obložené mísy!

Snídaně v Ibisu se podává po dobu 8 hodin! Je naším zájmem, aby všichni naši zákazníci začali den s čerstvými silami a s energií!

Pro ty, kteří musí vstávat časně mezi 4:00 a 6:00, nabízíme snídani Early Risers, při níž jim podáváme kávu, džusy a jemné pečivo.

Mezi 6:00 a 10:00 dopoledne nabízíme kompletní snídani formou bufetu s teplými i studenými pokrmy, ale i jídla tradiční nebo dietní, a také nejrůznější džusy a kávu, abychom vám zajistili, že nejdůležitější jídlo dne vám bylo nabídnuto vaším hostitelem, hotely Ibis!

Od 10:00 je k dispozici až do 12:00 pro ty, kteří nemají nabitý program. Přejeme si, aby bylo známo, že vás očekává vroucí káva, vychlazené džusy a čerstvé pečivo, abyste svůj den začali v plné síle!

 

LOBBY BAR « Le Bar »

Náš bar vás očekává 24 hodin denně! Nemusíte si dělat starost, v kolik hodin se vrátíte do hotelu nebo v kolik hodin musíte opustit hotel! Náš bar je otevřen a je vám k dispozici… atmosféra je příjemná, přátelská a oddechová!

Náš personál vás očekává s pestrým výběrem alkoholických i nealkoholických nápojů, teplých nápojů, různých druhů kávy a čaje, ale také osvěžujících nápojů a různých koktejlů dle sezóny.

Přejete-li si malé občerstvení, v kteroukoli denní nebo noční hodinu vám nabízíme teplé a studené chuťovky, ale i domácí dezerty... abyste se cítili jako doma!

Naše terasa vás očekává, jakmile stoupne teplota a pohladí nás první paprsky vlídného slunce! Terasa má kapacitu 60 míst a je jako oáza čerstvého vzduchu uprostřed města a budov, obklopená keři všemožných druhů, ale i vysokými jedlemi, které vyrostly během let, odkdy je vám náš hotel k dispozici a zve vás k tomu, abyste překročili náš práh.

 

Konference a slavnostní události

Ibis Gara de Nord vás očekává v konferenčním centru hotelu s celkovou kapacitou 400 míst. Nabízíme vám 8 sálů pro konference a jiné slavnostní akce. Počínaje team-buildingy přes semináře, workshopy, prezentace, předvádění výrobků, školení, konference a kongresy až po svatby, oslavy a křtiny mají naše sály přírodní osvětlení a jsou vybaveny klimatizací i moderní technikou. Mají přístup k odpočinkovým prostorům, prostorům pro přestávky na kávu i k ostatním zařízením hotelu, jako je restaurace nebo hotelový bar.

Vybavení

Konferenční sály jsou vybaveny video projektory, flip-charty, TV, DVD, systémem ozvučení, projekčními obrazovkami, bezplatným wifi připojením k internetu a kancelářskými potřebami.

 

 

 

Kapacity konferenčních sálů

NázevDivadloForma UZasedací místnostUčebnaBanketVýškaPlocha
ENESCU A1206064541202,70 m110 m2
ENESCU B70303228702,70 m64 m2
BERLIOZ60263030602,70 m54 m2
BRAHMS60263030602,70 m54 m2
MOZART221416--2,70 m28 m2
CHOPIN221416--2,70 m28 m2
VERDI221416--2,70 m28 m2
ROSSINI221416--2,70 m28 m2

Hotely poblíž

Mercure Bucuresti City Center

Mercure Bucuresti City Center
Od 59 EUR
Čtyřhvězdičkový hotel Mercure Bucuresti City Center stojí v ulici George Enescu v blízkosti nejprestižnějšího bulváru hlavního města Calea Victoriei, podél něhož se nacházejí některé z...

Novotel Bucuresti City Center

Novotel Bucuresti City Center
Od 59 EUR
Svou polohou v samém srdci Bukurešti, na třídě Calea Victoriei, bulváru, který dýchá tradicí, jen pár kroků od Starého centra (Centrul Vechi) a od hlavních kulturních atrakcí hlavního města,...

Pullman Bucuresti World Trade Center

Pullman Bucuresti World Trade Center
Od 49 EUR
Pullman Bucuresti World Trade Center se nachází v severní části hlavního města pouhých 15 minut od bukurešťských mezinárodních letišť a 5 minut jízdy autem od centra města. Hotel nedaleko od...

Hotel Novotel Szeged

Hotel Novotel Szeged
Od 46 EUR
Hotel Novotel Szeged se nachází na jednom z nejkrásnějších míst města Szeged. Hotel s centrálním umístěním je na břehu řeky Tisza, na pár minut pěšky od centra a segedínské katedrály.