Uctívaný Velbloud - Restaurace Plzeň

Uctívaný Velbloud - Restaurace Plzeň

Dobrého jídla není nikdy dost, zvláště pokud si ho dopřejete v zajímavém prostředí. Přesně takové gastronomické souhvězdí se vám zjeví v Americké ulici, kde se ukrývá vyhlášený a Uctívaný velbloud. V Plzni bezpochyby kulinářská klasika a povinnost.

Do restaurace s originálním pojmenováním, evokujícím exotiku a niternou víru, se vchází po schodech. Umístěná je totiž v romantických, kdysi sklepních prostorách, předvádějících svou krásu prostřednictvím odhalených kamenných zdí a stylových interiérových doplňků. Se skvělým pivkem v ruce jako byste se tady přenesli do druhé poloviny 19. století.

Na cizokrajnost si Uctívaný velbloud příliš nepotrpí. Právě naopak, prezentuje se jako vkusná a slušná restaurace s poctivou českou kuchyní a plzeňským pivem. Někdo by tomu možná řekl „lepší hospoda“, nehrajme si však na detailisty. Základem zdejšího náboženství je dobře nakrmit i napojit hosty a připravit jim příjemné gastronomické a estetické zážitky.

Zajděte do Uctívaného velblouda uhasit žízeň

Jídlo je v Uctívaném velbloudovi velice chutné, vyzkoušejte ostatně sami grilovaný srnčí steak, vynikající svíčkovou a pečenou kachničku, filet ze pstruha nebo restované kuřecí nudličky na vyuzené slanině. Z pivního tanku si nechte natočit jedno z pěti druhů piv v čele s vlastní, spodně kvašenou dvanáctkou.

Do restaurantu Uctívaný velbloud se z hotelu Ibis Plzeň (a také zpět) dostanete pohodlně trolejbusovou linkou č. 15. Otevřený je denně od 11 hodin do půlnoci, v pátek a v sobotu dokonce ještě o jednu hodinu déle.

Informace o události:

www.uctivanyvelbloud.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více