Sun Plaza Bukurešť

Sun Plaza Bukurešť

Přímé propojení podzemní pasáží s metrem dosud neměla žádná obchodní galerie v Rumunsku. Od roku 2013 má 180metrový průchod se stanicí podzemky Piata Sudului na lince M2 nákupní centrum Sun Plaza. I to svědčí o jeho výjimečnosti nejenom v Bukurešti. Důvodů, proč se tam vydat, najdete ještě mnohem více.

Obchodní středisko Sun Plaza je například podle mnoha měřítek největším zařízením svého druhu v celém Rumunsku, větší dokonce než AFI Palace Cotroceni. Čísla ostatně hovoří za vše: nákupní galerie o ploše 210 tisíc metrů čtverečních nabízí ve 2 patrech 2 tisíce parkovacích míst a na 81 tisících metrů čtverečních plných 150 prodejních jednotek.

Obchodní centrum Sun Plaza, pyšnící se elegantním designem od věhlasného mezinárodního architektonického studia Chapman Taylor, otevřelo natěšeným obyvatelům rumunské metropole své brány 25. února 2010. Od té chvíle se zařadilo mezi význačné lokality společenského života v Bukurešti, neboť kromě nakupování zde probíhá spousta kulturních a zábavních akcí.

Vydejte se do útrob bukurešťského areálu Sun Plaza

Největší plochu v nákupním středisku Sun Plaza zabírají hobby market Leroy Merlin a hypermarket Cora. Doplňuje je 138 obchodů rozmanitých značek celosvětové reputace i rumunského původu (např. Flanco), restaurace, kavárny a podniky rychlého občerstvení.

Potřebujete-li zahnat nudu, můžete v obchodní galerii Sun Plaza zajít do kina (multiplex Cinema City ukrývá 15 sálů), zahrát si videohry, bowling a kulečník nebo vyzkoušet štěstí v kasinu. Na nejmenší návštěvníky čeká dětská herna a v prvním patře máte k dispozici ohromnou venkovní terasu. Součást komplexu tvoří i administrativní budova se třemi podlažími kanceláří k pronájmu.

K nákupnímu centru Sun Plaza se z hotelů Mercure, NovotelIbisči Pullman Bukurešť dostanete rychle autem i městskou dopravou. Nachází se na jihovýchodě města na křižovatce bulvárů Calea Vacaresti a Soseaua Oltenitei kousek od populárního parku Tineretului. Otevřeno je denně minimálně od 10 do 22 hodin.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více