Stodolní ulice

Stodolní ulice

Stodolní ulice, novodobý symbol Ostravy

Kdo by ještě neslyšel o ostravské Stodolní ulici?! Fanoušci tady propařili už dvě tuzemská hokejová mistrovství světa, zpěvák Michal Hrůza si odsud odnesl těžké poranění a slogan říká, že tahle ulice nikdy nespí. Zajděte se do ní během ubytování v Ostravě pobavit sami, a potom nám dejte vědět, která její tvář na vás zapůsobila více.
A nemyslíme tím pravou, nebo levou, neboť na obou je stejně pestrý výběr restaurací, hospod, barů, klubů a dalších zábavních podniků. Stejně tak nám nejde o výběr mezi východním a západním koncem zhruba 500 metrů dlouhé ulice. U toho prvního stojí tramvajová zastávka „Stodolní“, kousek od druhého vlaková stanice „Ostrava-Stodolní“.

Bez čeho by pobyt v Ostravě nebyl dokonalý

V roce 2006 zrekonstruovaná Stodolní ulice žije svým vlastním životem. Během dne je spíše ospalá, do plné krásy se probouzí až se soumrakem, kdy se také zaplňuje turisty, mládeží, každým, kdo má chuť užít si toho nejryzejšího ostravského nočního života.
Výborně se tady najíte, zatančíte, popovídáte s přáteli. O zaměření mnoha klubů a zařízení leccos napovídá už jejich název: Rio Bar, Bernie´s Irish Pub, Harley´s Retro Bar, Sushi Best, La Corse cafe & cocktail, E99 Music Club, Istanbul Kebab, U Peciválů… Nechybí ani prověřená Potrefená husa a spousta jiných příjemných míst.

Odvrácená strana Stodolní

Taková ohromná, u nás prakticky nevídaná koncentrace noční zábavy, s sebou samozřejmě nese též různé negativní aspekty. Ale nebojte se, Stodolní ulice je střežena kamerovým systémem i bedlivým okem zesílených hlídek policie ČR. Určitě doporučujeme, zajít se sem z hotelu Mercure Ostrava aspoň jednou podívat, vždyť přes Husův sad to do ní je svižnou chůzí jenom pět minut.
Tak už víte, která tvář Stodolní vás pohltila více?

Informace o události:

www.stodolni.cz/

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více