Restaurace Podkova v Olomouci

Restaurace Podkova v Olomouci

Restaurace Podkova, jistota dobrého jídla v Olomouci


Vojenským chlebem vonící cihlová budova. Vepřová panenka plněná švestkami a provoněná rozmarýnem. Rychlost, přesnost a vstřícnost. Originální prostředí, vynikající jídlo a sympatická obsluha tvoří tři pilíře, na nichž stojí restaurace Podkova. Pro milovníky gurmánských zážitků během pobytu v Olomouci povinnost. Pro všechny ostatní taktéž.


Ještě v předminulém století by tady Podkovu nikdo nehledal – přesto, že budova tvar koňského obutí skutečně má. A dokonce i tehdy šlo především o ukojení hladu. Vojenská pekárna však posádku mohutné olomoucké pevnosti zásobovala přeci jen jednostranněji zaměřenou stravou než dnešní gastronomické zařízení.


Moderní Podkova vaří svým hostům již nějaký ten pátek, proto jsou její jídla v Olomouci docela vyhlášená. Ochutnejte například hovězí frikasé s karamelem a brusinkami, pštrosí triangl steak, filet z candáta s pečenými jablky či kovářův špíz. Zvláště masíčko na nejrůznější způsob zde umí opravdu mistrovsky.


Za Podkováky pro chutnou krmi


V Podkově se neztratíte. Pojme takřka stovku hostů a je jako stvořená k pohodovému posezení u oběda nebo večeře. Členitému prostoru kraluje impozantní vnitřní gril, na němž se přímo před vámi připravuje celá řada dobrot. S jejich výběrem vám ochotně poradí příjemní číšníci a číšnice.


Do restaurace Podkovy se můžete z hotelu Ibis Olomouc vydat denně od 11 do 22 hodin, v pátek a v sobotu je otevřeno ještě o hodinu déle. V neděli se ve stylovém objektu v Koželužské ulici vaří od 12 do 17 hodin. Zastávka tramvaje se nachází jenom kousek od něj.

Informace o události:

Koželužská 945/31, 779 00 Olomouc

www.restaurant-podkova.eu

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více