Restaurace Na Spilce Plzeň

Restaurace Na Spilce Plzeň

Jestliže se během pobytu v Plzni rozhodnete k prohlídce prazdrojského pivovaru, rozhodně byste ji měli zakončit posezením v tamní restauraci Na Spilce. Nezalekněte se jejího rozsáhlého prostoru pro 550 hostů, atmosféra bývalých kvasných sklepů vás během pár okamžiků naprosto pohltí.

Originální prostředí a nezaměnitelná chuť výtečně ošetřeného zlatavého moku Pilsner Urquell dělají z pivnice Na Spilce pojem mezi všemi milovníky nepasterizovaného tankového piva. Vybírat tady můžete ze sedmičky dalších druhů čepovaných piv.

Hospoda Na Spilce uvítala první hosty v roce 1992 během oslav 150. výročí založení Plzeňského Pivovaru. Ukrývá se přímo v jeho areálu a disponuje i dětským koutkem a venkovní zahrádkou. V létě nejsou výjimkou specializované gastronomické a hudební akce v čele se zářijovými pivními slavnostmi PilsnerFest.

Pochoutky k pivu i bez něj

Až z hotelu Ibis Plzeň dorazíte Na Spilku, čeká vás pestrý výběr z tradiční české i moderní kuchyně a rozmanitých chuťovek k pivu. Jako předkrm zkuste pikantní pomazánku obatzdu ze zrajících sýrů s pivem a kořením a z polévek jistě nepohrdnete tradiční kulajdou. Mezi hlavními chody nechybí guláš „Prazdroj“, svíčková, kančí plec na šípkové omáčce, plněné bramborové knedlíky či vepřové špalky pečené s cibulí a černým pivem. Jídelní lístek zahrnuje též burgery, krkovici, řízek, kachní stehno, jehněčí kolínko, vídeňskou roštěnou, špagety, špecle nebo lososa.

Máte-li opravdu velký hlad, objednejte si akci „sněz a vypij“. Pivo si načepujete sami a masa sníte, co hrdlo ráčí.

Otevírací doba restaurace Na Spilce je denně od 11.00 do 22.00, v pátek a v sobotu o jednu hodinu déle. Z plzeňského hotelu Ibis se do ní dostanete městskou dopravou, parkování je zajištěno uvnitř pivovaru.

Informace o události:

U Prazdroje 7, Plzeň

www.naspilce.com

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více