Restaurace Mlýnec, atak na vaše chuťové buňky

Restaurace Mlýnec, atak na vaše chuťové buňky

Interiér upravený do posledního detailu, nejen profesionálně se tvářící obsluha a úchvatné výhledy na Karlův most: restauraci Mlýnec v srdci historické Prahy prostě nesmíte na svých toulkách hlavním městem minout. Výše uvedené služby slibují naprosto jedinečný zážitek – a to jsme se ještě nezmínili o zdejším jídlu…

Ryba voní od hlavy, říká se, a v Mlýnci to platí dvojnásob. Kuchyni tady totiž šéfuje Marek Šáda, génius gastronomie, mistr moderního menu i trubadúr tradice. Klasické recepty se nebojí inovovat a do současné české kuchyně přináší zapomenuté chutě i postupy.

Jeho rukopis je vidět v pochoutkách, jako je konfitované kachní stehno s pěnou z červeného zelí a pečeným škubánkem, telecí filet Mignon v trojobalu či rozebraný jablečný štrúdl se zmrzlinou.

Jídelní lístek doplňuje s mimořádným citem stvořená nabídka nejlepších tuzemských i zahraničních vín včetně šampaňského.

Užijte si žaludek plný lahůdek

Specialitou restaurace Mlýnec je bohatý sobotní a nedělní brunch. Za jednotnou cenu se těšte na uvítání sklenkou sektu, tematicky laděný snídaňoběd a konzumaci vybraných nápojů bez omezení. Vaše ratolesti se můžou vyřádit v dětském koutku a vaše chuťové opojení dotvoří stylové posezení nad Vltavou.

Chcete-li se potěšit skvělým jídlem a nevídaným pohledem na Pražský hrad, zajděte do restaurace Mlýnec v prostoru Novotného lávky. Tento kulinářský zázrak, otevřený denně od 12 do 23 hodin (s pauzou od 15 do 17.30), se ukrývá mezi tramvajovou zastávkou Karlovy lázně a stanicí metra Staroměstská, pouhých několik kroku od Old Town Ibis. Přejeme dobrou chuť!

Informace o události:

Novotného lávka 9, Praha 1

www.mlynec.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více