Restaurace Lotos

Restaurace Lotos

Restaurace Lotos, svůdná vůně orientální kuchyně

Čína uprostřed Ostravy? Buďte trochu náročnější: skvělé čínské jídlo v srdci severomoravské metropole? Samozřejmě – není nic jednoduššího, stačí zajít do populární restaurace Lotos nedaleko vlakového hlavního nádraží. Využijte pobytu v hotelu Mercure k jedinečnému kulinářskému zážitku.
V restaurantu Lotos vás zahrnou tradiční čínskou úslužností, lahodnou východoasijskou kuchyní a příjemnou, takřka relaxační hudbou. Jak říká jeho majitel, šéfkuchař Jan Marjo, jeho cílem bylo co možná nejautentičtěji představit českému zákazníkovi exotickou gastronomii Dálného východu. Sám se u jihočínských mistrů dlouho učil.

Tam, kde jedl i Usain Bolt

Ochutnat ji ostatně můžete sami, z hotelu Mercure Ostrava Center se Českobratrskou ulicí vydáte k tramvajové zastávce „Důl Jindřich“ a z ní popojedete na „Mug linovskou“. Blízko ní už uvidíte nenápadný vchod do restaurace Lotos.
Uvnitř vás čeká moderní, velice elegantní prostředí v uklidňujících, střízlivých barvách, pohodlné posezení a řada stylových dekorací. Především však hongkongské pokrmy, o kterých se vám ani nesnilo. Jídelní lístek nabízí pochoutky jako nudličky z vepřové panenky v ústřicové omáčce s čínskými houbami nebo smažené tresčí kousky s jarní zeleninou a česnekem.

Využijte ubytování v Ostravě k nakouknutí do hongkongské kuchyně

Všechna jídla jsou servírována tradičně jako v Hong Kongu, tedy doprostřed stolu, aby měl každý host možnost ochutnat přesně to, na co má chuť. Sluší se ovšem ještě dodat, že původní čínské recepty jsou s citem přizpůsobeny našim evropským chutím. Nemusíte se tedy například obávat žádných pohyblivých překvapení.

Informace o události:

www.lotosrestaurant.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více