Restaurace a bar LA VIDA

Restaurace a bar LA VIDA

Restaurace a bar La Vida, to pravé pošušňáníčko v Ostravě

Nečekají vás tady žádné exotické pokrmy, ba ani nadmíru originální interiéry, přesto je La Vida neobyčejnou restaurací v moravskoslezské metropoli. Skvěle se o vás postarají, výběr jídel je široký, pestrý a chutný, hodně tu myslí na děti, nic není problém.
I z hotelu Mercure Ostrava se sem dostanete velice pohodlně. Pokud pojedete tramvají, vystupte v Hrabůvce na zastávce Poliklinika, projděte kolem kulturního domu K-trio a jste na místě. Dobře to jde i autem, kousek od restaurantu začíná výpadovka na Frýdek-Místek. S parkováním si starosti nedělejte, místa je dostatek.

Příjemné prostředí je základ

Již zvenku je jasné, že ve velkorysé (dostatek místa zbyl i na dětské hřiště), moderní budově gastronomického zařízení La Vida vás čeká něco mimořádného. Vstoupíte-li do vnitřních prostor, tento pocit ještě umocní elegantní řešení interiérů, šikovně zvolené materiály obkladů, vkusná výzdoba a ratanový nábytek u masivních stolů.
Ve vysoce nastavené laťce pokračuje i obsah jídelního lístku. Zajeďte si do La Vida během ubytování v Ostravě a vyberte si z bohaté nabídky domácí i mezinárodní kuchyně, vín a dezertů. Co byste řekli na flank steak z vyzrálého hovězího, na grilovaný špalík z vepřové panenky nebo na babiččiny kuřecí řízečky v arašídovém obalu?

Vydejte se z ostravského hotelu Mercure za gastronomickým zážitkem

V restauraci La Vida vás žádné jídlo nemůže zklamat, o to se stará tým profesionálů vedený šéfkuchařem Martinem Holčákem. Ze všech pokrmů, připravovaných výlučně z pečlivě vybraných, čerstvých surovin, je vždy cítit, jak moc ho vaření baví. Nikoliv nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem.

Informace o události:

Františka Hajdy 1397 700 30, Ostrava – Hrabůvka

www.restaurantostrava.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více