Polus City Center Bratislava

Polus City Center Bratislava

Chtěli byste se při nákupech cítit jako na nejslavnějších bulvárech vybraných světových velkoměst? Zajděte si do bratislavské obchodně-zábavní galerie Polus City Center, kde jsou jednotlivé pasáže po ulicích jako Wall Street, Broadway, Picadilly nebo Hollywood Boulevard pojmenované.

Obchody, kina a jiná zábava, restaurace, parkoviště, dětská herna, rozmanité služby – v Polus City Center najdete prakticky vše k prožití příjemného odpoledne uprostřed slovenské metropole.

Architektonicky i koncepčně povedená stavba získala v roce svého otevření prestižní slovenské ocenění „Stavba roka 2001“. Tvoří ji komplex několika budov v čele s nákupním střediskem, multikinem a dvojicí vysokých administrativních budov Millennium Tower I a II.

Rozjeďte to na maximum v Polus City Center

Největší plochu zabírá hypermarket Carrefour, který čeští návštěvníci ocení o to víc možná také kvůli tomu, že před lety se jim v jeho obchodech dobře nakupovalo i u nás. Z ostatních prodejen vyčnívá specialista na elektroniku Datart, dále Sportisimo, prádlo Lindex, oděvy H&M či knihkupectví Panta Rhei.

V Rodinném centru se postarají o vaše ratolesti, ale spoustu zábavy si v něm užije i celá rodina. Naopak pouze pro dospělé je určeno nonstop otevřené kasino a herna Admiral Game Club. Nejnovější filmové trháky uvidíte v multikině Cinema City s osmičkou moderně vybavených sálů. Zpět do formy se dostanete v luxusní posilovně Fitinn nebo ve fotbalové aréně Futbox.

Polus City Center se rozkládá mezi přírodním koupalištěm Kuchajda, multifunkčním stadiónem Pasienky a Vajnorskou třídou. Od hotelů Ibis a Mercure Bratislava se k němu dostanete pohodlně tramvají, ale během cca 10 minut i osobním autem.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více