Plzeň Plaza

Plzeň Plaza

Plzeň Plaza, nákupy jako v jiném světě

Obchody, kina a restaurace jednou nohou v historickém centru a druhou na okraji města takřka s výhledem do zeleně? V nákupním a zábavním centru Plzeň Plaza nic nemožného. Bylo totiž postaveno v jedinečné lokalitě mezi řekou Mží, mostem Generála Pattona, náměstím Republiky a hlavním autobusovým nádražím.
Díky tomu je Plzeň Plaza výborně dostupná městskou hromadnou dopravou – trolejbus z hotelu Ibis na Borských Polích jede až na autobusové nádraží. Ještě pohodlnější to je autem, s nímž v pohodě zaparkujete na velkokapacitních parkovištích.

Dokonalý den během ubytování v Plzni

To všechno dohromady dotváří moderní a velice svěží vzhled plzeňské obchodní galerie Plaza, evokující cihlový, industriální styl. To hlavní se ovšem skrývá uvnitř: téměř stovka obchodů, desítka občerstvovacích provozů, multikino Cinema City a rozsáhlá Bowling Plaza tvoří základ nabídky pro všechny kategorie návštěvníků.
Chystáte se v hotelu Ibis Plzeň na důležitou schůzku či seminář a zapomněli jste kvalitní parfém? Nevadí, skočte do prodejny Douglas v nákupním středisku Plaza. To samé platí i v případě jakékoliv jiné položky, nebo chcete-li ze služební cesty přivézt domů pěkný dárek. Obchody jako Camaieu, Sportisimo, Pietro Filipi, Orsay, Sparkys či knihkupectví Neoluxor jsou připraveny plnit každé vaše přání. V Plzeň Plaza mysleli skutečně na všechno, proto nechybí cestovní kancelář, kadeřnictví, trafika a další služby. Samozřejmostí je supermarket Albert s pestrou nabídkou čerstvých potravin. Udělejte si pěkné odpoledne, dejte si něco dobrého v New York Burgeru či Wok Sushi a den zakončete napínavým filmem.

Informace o události:

www.plazaplzen.eu

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více