Olomouc City

Olomouc City

Olomouc City, srdce zábavy a nákupů na Hané

Potřebujete-li cokoliv důležitého koupit, zabavit své děti, podívat se na pěkný film nebo jen tak posedět u sklenky dobrého pití, stačí z hotelu Ibis Olomouc vyrazit do Olomouc City. Není to daleko, výběr aktivit je tam takřka nekonečný a navíc na vás čeká spousta akcí i slev. Připravte se na pořádnou porci zábavy a nakupování!
Obchodní a společenské centrum Olomouc City funguje od roku 2005 a s plochou 18 tisíc metrů čtverečních patří k největším na Moravě. Jeho základem je hypermarket Globus, multikino Cinestar, několik desítek obchodů a navazující služby.


Na nudu v Olomouc City zapomeňte


Během ubytování v Olomouci zde můžete využít prodejny oděvů, obuvi, sportovního vybavení i drogerie, knihkupectví, nakoupit čerstvé potraviny, květiny nebo elektroniku. O vaše ratolesti se vám zatím postarají v dětské zóně Amazonie či v dětském koutku Tarzánek.
K lákadlům OC se řadí také kryté minigolfové hřiště, herní zóna Playstation Room a prostorové 12D kino. Strávíte-li v centru delší čas, můžete k utišení hladu využít například Doner Gyros & Kebab, ale též asijskou nebo sečuánskou restauraci.


Jak se z hotelu Ibis dostat do Olomouc City


Obchodní galerie Olomouc City vítá motoristy, pro něž je připraveno rozlehlé parkoviště a čerpací stanice, svým výrazným červeným portálem jenom kousek od rychlostní silnice R35 v olomoucké čtvrti Řepčín. Zhotelu Ibis Olomouc ve Wolkerově ulici se sem snadno dostanete během pěti minut autem. Využít lze taktéž autobus (zastávka přímo v areálu OC) a tramvaj (zastávka Hřbitovy).
Ať je hezky, nebo prší, v Olomouc City prožijete pěkné chvíle – a je jedno, jdete-li tam se svými dětmi, kolegy či úplně sami. Hotel Ibis vám návštěvu centra vřele doporučuje. Jeho otevírací doba je po celý týden minimálně od 10 do 21 hodin.

Informace o události:

http://www.mojecity.cz/

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více