OC Haná

OC Haná

OC Haná, nákupy bez stresu a starostí

Příjemnou domácí atmosférou prosycené obchodní centrum Haná patří k nejútulnějším nákupním galeriím u nás. Nabízí všechny typy služeb, spoustu zajímavých událostí, jednoduchou orientaci i vynikající dopravní spojení. Během ubytování v Olomouci se hodí takovou informaci vědět, ani nevíte, co a kdy budete potřebovat koupit.

Hanácká nabídka je široká a pestrá

OC Haná se nachází v účelně a moderně koncipované budově o jednom podlaží, proto odpadají všechny starosti s přepravou objemnějších nákupů i osobám s pohybovým omezením. Samozřejmým vybavením je parkoviště s dostatečnou kapacitou, dětské hřiště a přebalovací koutek.
Z více jak šedesátky obchodů hraje prim řetězec Tesco, následovaný hračkářstvím Sparkys, sportovními prodejnami A3 a Sportissimo, obchodem obuví Baťa a módním rájem Takko. Najdete tady však i koženou galanterii, šperky, luxusní zboží, elektroniku, kadeřnictví a další servis.

Na cestě za zážitky

Zpestření všem návštěvníkům obchodního domu Haná přináší velké množství různých zábavných akcí, soutěží a společenských setkání. Zajeďte se z hotelu Ibis Olomouc podívat, třeba budete mít štěstí a uvidíte hudební skupinu Kabát, prožijete den s hasiči nebo si užijete sportovní odpoledne.
Do nákupního střediska Haná se z hotelu Ibis dostane velice snadno, dáte se totiž „rovnou za nosem“. Autem pojedete po výpadovce Brněnská směrem ven z města a bez jediného odbočení dojedete za pár minut až na místo. Stejně tak nastoupíte do libovolné tramvaje a vystoupíte až na konečné stanici „Nová Ulice“. Přejeme kvalitní a výhodné nakupování!

Informace o události:

Kafkova 1223/8, 779 00 Olomouc

http://www.ochana.cz/

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více