OC Futurum Ostrava

OC Futurum Ostrava

OC Futurum Ostrava, nákupní a zábavní ráj v jednom

Jeden velký svět plný zábavy, to je obchodní centrum Futurum Ostrava. Směle tam během dní trávených v hotelu Mercure zamiřte i vy, je skutečně z čeho vybírat. Jedna z největších nákupních galerií Moravy sází na pestrou paletu obchodů, interaktivní program pro celou rodinu a příjemný design prostorů.
Základem nabídky Futura sice zůstává hypermarket Tesco, kromě něj ovšem můžete vybírat z desítek kvalitních prodejen zaměřených na módu, elektroniku, sport či děti. K dispozici je třináctka občerstvovacích provozů v čele s KFC, McDonaldem a Sushi restaurantem, nejrůznější doplňkové služby a především multikino CineStar.

Na dobrý výběr se ve Futuru můžete spolehnout

Hlavně nejmenší návštěvníci OC Futurum ocení dětský koutek Dianka a dvě hračkářství Pompo a Dráčik. Užijte si však ubytování v Ostravě i vy: dopřejte si šálek dobré kávy v Paparazzi fashion café a kupte si něco hezkého v obchodech jako Blažek, Hannah, Kenvelo, LeeCooper, Baťa nebo Alpine Pro.
Celou řadu praktických problémů vyřešíte v lékárně, rychločistírně a kadeřnictví. Své služby nabízí v ostravském obchodním centru Futurum cestovní kanceláře, GE Money Bank a myčka osobních vozidel Auto Wellness.

Obchoďák ostrawski

Velkou výhodou je umístění obchodního domu Futurum uprostřed slezské metropole. Z hotelu Mercure Ostrava v Českobratrské ulici se k němu proto dostanete příjemnou, asi půlhodinovou procházkou, čtyři zastávky to jsou trolejbusem. Pokud pojedete autem, pohodlně zaparkujete na parkovišti, obklopujícím takřka celé OC.

Informace o události:

Novinářská 6a 702 00 Ostrava

www.futurumostrava.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více