Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium, svět zasvěcený nákupům

Na první pohled připomíná obchodní dům Palladium pohádkový zámek ve stylu tudorovské gotiky, na druhý nepřehledné, hemžící se mraveniště a na třetí místo, ze kterého se vám nebude chtít odejít. Ze všech pražských hotelů Ibis je jednoduše dostupný, neboť byl vybudován v samém středu našeho hlavního města.

O převlékání kabátu

Původně na místě nákupního centra stávaly kasárny Jiřího z Poděbrad, z nichž ovšem během výstavby Palladia zůstala pouze romanticky působící fasáda. Vnitřní prostory byly kompletně přestavěny a dnes skýtají domov téměř dvěma stovkám obchodů a restaurací, třem patrům podzemním garáží pro 900 vozidel a plochy kanceláří s výhledy na historickou Prahu.
Vlastní nákupní galerie je koncipována jako moderní kryté atrium, po jehož obvodech jsou rozmístěny jednotlivé služby. Přepravu mezi pěti patry zajišťují nahodile rozmístěné eskalátory a také řada dalších, nesourodě rozložených prvků a zákoutí přispívá k netradičnímu vzhledu interiéru.

Z hotelů Accor je to do OC Palladium kousek

Velkou výhodou obchodního domu Palladium je jeho umístnění na pražském náměstí Republiky, hned u stejnojmenné stanice metra, s jejímž vestibulem je přímo propojen. Za nákupy tak z hotelu Ibis dorazíte doslova suchou nohou, vedle toho můžete využít tramvaj a osobní vůz.
Obchody v Palladiu nabízí především módu, obuv, drogerii a výrobky pro domácnost, seženete tady však i sportovní zboží, šperky, hračky a knihy. Na vaše ratolesti čeká dětský koutek Kulíškov, prázdné žaludky dokonale utiší četné gastronomické provozy. A například supermarket Albert je vzhledem k hotelu Ibis Praha Old Town doslova za rohem, naše ubytovací zařízení totiž na nákupní centrum přímo navazuje.

Informace o události:

Na Poříčí 1079/3a Praha 1 - 110 00

www.palladiumpraha.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více
Praha
Centrum Chodov

Centrum Chodov

Zjistit více