Obchodní centrum Szeged Plaza

Obchodní centrum Szeged Plaza

Stavba obchodní galerie Szeged Plaza začala už v roce 1996. Tehdejší postsocialistické obchoďáky požadavkům rozvíjejícího se města nestačily a při výběru nové nákupní lokality volba padla na neutěšené, rákosím zarůstající jezero Búvár-tó.

Nákupní středisko Szeged Plaza se nachází ve městě stejného jména. Rozkládá se 1,5 kilometru severozápadně od centra na křižovatce ulice Lajos Kossuth a bulváru Rókus vedle železniční stanice Szeged Rókus. V jeho těsné blízkosti je konečná stanice tramvaje a vede zde důležitá komunikace spojující s centrem dálnici. Z hotelu Novotel Szeged se sem autem dostanete za pár minut.

Obchody v Szeged Plaza

Nákupní centrum Szeged Plaza po svém otevření roku 2000 zásadně rozšířilo nákupní a zábavní možnosti regionální metropole. Jeho význam spočívá i v propojení moderní architektury s malebným okolím, které vzniklo rekultivací původní vodní plochy. Průčelí budovy vytváří dojem, že vstupuje do jezera.

Obchodní středisko Szeged Plaza zahrnuje čtyři desítky obchodů včetně supermarketu na celkové ploše 4 tisíc metrů čtverečních. Hladové žaludky návštěvníků spolehlivě naplní rozsáhlá gastronomická zóna. O zábavu se stará multikino Cinema City a motokárová dráha Szeged Gokart. V podzemí nechybí garáž pro 862 aut.

Otevírací doba nákupní galerie Szeged Plaza je celoročně od 8 do 24 hodin.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více