Obchodní centrum Šestka

Obchodní centrum Šestka

Nákupní středisko Šestka je prvním obchodním centrem na území Prahy 6 a zároveň premiérovým objektem v rozvojovém území Ruzyně-Drnovská. Kromě bohatých možností nakupování v čele s hypermarketem Albert a rozsáhlé gastronomické zóny nabízí pestrý servis a řadu možností využití volného času.

OC Šestka stojí v těsné blízkosti pražského Letiště Václava Havla a kousek od přírodní rezervace Šárka. Na opačné straně hučí křižovatka městského okruhu, Evropské třídy a dálnice D7 směrem na Slaný a Chomutov. Přímo k obchodní galerii jezdí autobusová doprava z centra od stanic metra Anděl a Nádraží Veleslavín.

OC Šestka a realizované akce

Nákupní centrum Šestka se narodilo v roce 2006. O rok později získalo – jako debutový hypermarket ve čtrnáctileté historii soutěže – třetí místo v Grand Prix architektů v kategorii novostavba roku. Velká atrakce, dvacetimetrový tobogán mezi prvním patrem a přízemím, začala pro návštěvníky fungovat roku 2010.

Jedinečná koncepce obchodního střediska Šestka spočívá ve výběru zajímavého umístění s dobrým výhledem do okolí včetně města a letiště, vkusném designovém řešení a pořádání zajímavých akcí. V zimě lze například využít kluziště a konala se zde pěkná výstava k výročí 100 let republiky.

Zvlášť vaše ratolesti ocení dětská hřiště a koutky včetně tělocvičny Monkey´s Gym a Family centra, zajišťujícího i hlídání. Mezi příjemné služby nákupní galerie Šestka patří automyčka, dobíjení elektromobilů, automatický čistič bot nebo wi-fi zdarma. Otevírací doba je denně od 9 do 21 hodin.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více