Obchodní centrum Plzeň

Obchodní centrum Plzeň

Obchodní centrum Plzeň, tradice a jistota ve městě piva

Na výpadovce směrem na Rokycany a na Prahu, už vlastně na východním konci západočeské metropole, najdete obchodní centrum Plzeň. Jeho symbolem je výrazné písmeno „Ň“ a charakterizují ho rozsáhlé služby, padesátka obchodů všech velikostí i druhů sortimentu, dostatek občerstvení a parkování zdarma.

Kam z hotelu Ibis vyrazit nakupovat

V OC Plzeň to žije po celý rok. Své ratolesti můžete v klidu zanechat v dětském koutku a poté se hned rozběhnout do víru nakupování. Kvalitní a pestrou paletu zboží seženete v módních obchodech Lindex, Mustang či New Yorker, elektroniku v Datartu, obuv v prodejnách Deichmann a CCC. Nechybí ani parfumerie Marionnaud a Yves Rocher.
V případě hladu, pokud už jste se dostatečně nenajedli v hotelu Ibis Plzeň, využijte provozovny McDonald´s, KFC či Plazza Doro. Velkou výhodou jedné z největších západočeských nákupních galerií je široká nabídka doplňkových služeb jako čistírna oděvů, kadeřnictví, dárková balicí služba, květinářství, banka, vinotéka nebo trafika.

Dobře složená kostka

OC Plzeň je jedním z nejdéle fungujících moderních zařízení tohoto typu u nás. Za léta provozu se již podařila vychytat naprostá většina problémů a složit nabídku obchodů tak, aby co nejlépe vyhovovala poptávce.
Vyzkoušet si to můžete během ubytování v Plzni i vy. Obchodní centrum je dobře dosažitelné autem, trolejbusem i bezplatnou autobusovou Tesco linkou. Přejeme pohodové a výhodné nakupování!

Informace o události:

www.oc-plzen.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více