Obchodní centrum Olympia

Obchodní centrum Olympia

Obchodní centrum Olympia, největší na Západě

Od března 2004 můžete nakupovat a trávit svůj volný čas v obchodním centru Olympia Plzeň. Právě tady seženete cokoliv, co jste si zapomněli vzít s sebou do hotelu Ibis – od drobné šminky až po oblek na konferenci. Navíc se tu můžete ve volných chvílích skvěle pobavit.
Plzeňská Olympia je největší v Západních Čechách, o čemž svědčí následující čísla: na ploše pěti hektarů nabízí přes sto obchodů, téměř dvě tisícovky parkovacích míst a osm sálů multikina Cinestar. Otevírací doba je celý týden od 9 do 21 hodin.

Olympijský desetiboj tak trochu jinak

Největší část si v nákupní galerii Olympia ukousl hypermarket Albert, Electro World, módní řetězce C & A, Marks & Spencer a H & M, sportovní potřeby Hervis, hračkářství Pompo a SIKO koupelny. Potřebujete-li nějaké vybavení domácnosti, určitě vás uspokojí rozsáhlý areál prodejny KIKA.
Samozřejmostí Olympie jsou rozsáhlé služby všech kategorií. Prim hrají restaurace, jimž vévodí KFC, Angus Burger, Bageterie Boulevard a pizzeria Vesuvio. Trávíte-li ubytování v Plzni společně s dětmi, určitě vás všechny potěší dva hrací koutky Time Out a Lvíček. Nabídku doplňují pobočky mobilních operátorů, pošty, cestovních kanceláří, bankovních domů, ale i kadeřnictví, optika či trafika.
Obchodní centrum Olympia Plzeň bylo vybudováno na strategicky výhodném místě u křížení dálnice D5 s ulicí Nepomuckou v místní části Černice. Z centra se k němu proto dostanete velice rychle, dobře to jde i hromadnou dopravou: u hotelu Ibis Plzeň nastoupíte na linku 15 a u „Mrakodrapu“ přestoupíte na linku 13, která vás doveze až na místo.

Informace o události:

www.olympiaplzen.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více