Obchodní centrum Letňany

Obchodní centrum Letňany

NEJvětší. NEJrozsáhlejší. NEJzábavnější. Podobnými přízvisky se pyšní pražské Obchodní centrum Letňany. Nenachytáte ho s žádným požadavkem – ať již chcete nakupovat, sportovat, odpočívat nebo se bavit. Při pobytu v Praze se jistě najde důvod, proč ho navštívit.

Potřebujete si v klidu vybrat nějaký kousek šatníku, který jste zapomněli doma? Hurá do Obchodního centra Letňany. Láká vás premiéra nového amerického filmu? Podívejte se na ni v Cinema City v Obchodním centru Letňany. Chcete si zaplavat a udělat něco pro své zdraví? Žádný problém, je tu Obchodní centrum Letňany.

Nákupní galerie na západním okraji Letňan, ideálně dostupná autem (nebo autobusem ze stanice metra Vysočanská), se zrodila koncem 90. let a v několika etapách se její rozloha vyšplhala na více jak 125 tisíc metrů čtverečních. Základ zdejší nabídky tvoří nepřetržitě otevřený hypermarket Tesco, zajišťující uspořádáním svého prostoru co nejpříjemnější nakupování.

Oáza sportu a zábavy na Praze 9

Letňanský obchodní a zábavní areál však zahrnuje další téměř dvě stovky prodejen a služeb. Za zmínku stojí Aquacentrum Letňany Lagoon s bazénem, tobogánem, masážními tryskami, dětským bazénkem či posilovnou. Druhým originálním prostorem je zimní stadión Ice Arena s dvěma krytými ledovými plochami.

Sportovních aktivit si však můžete během ubytování v Praze užít mnohem více. Za vyzkoušení stojí větrný tunel Hurricane Factory pro indoor skydiving nebo první surfový simulátor u nás Surf Arena. Vynikající podmínky pro tenis, badminton, košíkovou, florbal, aerobik a jiné sporty nabízejí Sportcentrum Avion a BB Arena.

Až si v OC Letňany dáte pořádně do těla, vydejte se za nákupy. K dispozici je například obchodní dům s nábytkem Kika, elektronika Datart či padesátka obchodů s módou. Na vaše potomky čeká zrcadlové bludiště, hřiště a dětský koutek.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více