Obchodní centrum LASO

Obchodní centrum LASO

Obchodní centrum Laso, ráj pro děti i dospělé

Pěkně uprostřed Ostravy, doslova jenom pár kroků od hotelu Mercure, stojí obchodní centrum Laso. Vzniklo zevrubnou rekonstrukcí bývalého Prioru a dnes ve svých moderních, přitažlivých útrobách ukrývá na sedm desítek obchodů a gastronomických provozů. Své zákazníky si získává především útulností, širokým sortimentem a vynikající dostupností.
OC Laso totiž najdete na Masarykově náměstí v samém srdci naší ocelové metropole, z nějž je to ulicí Přívozská k hotelu Mercure Ostrava Centrum jenom pár set metrů. Starosti nemusíte mít, ani pokud přijíždíte autem, neboť nákupní středisko Laso je vybaveno podzemním parkovištěm.

Cokoliv potřebujete, seženete kousek od hotelu Mercure

Ve třech podlažích nabízí obchodní centrum Laso všechny důležité druhy služeb. Čerstvé potraviny nakoupíte v supermarketu Billa, kosmetiku v parfumerii Fann, drogerii v řetězci Teta, něco zajímavého ke čtení v knihkupectví Neoluxor. Nechybí hračkářství Toy Shop, specialista na elektroniku Euronics, ani vše okolo počítačů Gigacomputers.
Samozřejmostí je celá řada prodejen s módou jako Time Out, John Garfield, Bellinda či Rosenbaum. Užitečné mohou být také květinářství Orchidea, banka, lékárna, prodej dárkových potravin, kávy a čaje. Hlad, nebo jenom chuť na něco dobrého utišíte v restauraci Cactus a dalších občerstvovacích zařízeních jako Fornetti, Česká kuchyně a Café Mozart.

Poznání i zábava v Lasu

Mimořádně povedené odpoledne prožijí v OC Laso vaše ratolesti. Vezměte je sem běhemubytování v Ostravě, rozhodně je z čeho vybírat. Základem nabídky pro nejmenší je Muzeum hraček ve druhém patře, rozdělené do sekcí Hračky & hry, Disneyana a Sběratelství. Aby toho nebylo málo, nechte své potomky vydovádět v dětském klubu Šikulové či v dětském koutku Človíčkov a vy v klidu nakupujte.

Informace o události:

Masarykovo nám. 15, 702 00 Ostrava

www.laso.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více