Obchodní centrum Baneasa Shopping City

Obchodní centrum Baneasa Shopping City

Nákupní středisko Baneasa Shopping City se hodně zaměřuje na pořádání rozmanitých kulturních akcí a na rodiny s dětmi. Potvrzuje to zábavná zóna MaxFun ukrývající bowlingové dráhy, kulečníkové stoly, videohernu nebo zábavně-vzdělávací klub Gymboland. Tato prodejní galerie v Bukurešti se navíc může pochlubit svým účinným inteligentním systémem správy budov.

Nákupní centrum Baneasa Shopping City se jmenuje podle bukurešťské čtvrtě na severním předměstí hned za mezinárodním letištěm Aurela Vlaicua. Přiléhá k hlavní výpadovce DN1 z centra směrem na Ploješť. Z města sem od stanice metra Aurel Vlaicu směřuje tramvaj a řada autobusových linek.

Obchodní středisko Baneasa Shopping City Bukurešť otevřelo své brány 18. dubna 2008 jako páté centrum v Bukurešti a už v prvním měsíci provozu ho navštívilo přes tři čtvrtě miliónu návštěvníků. Z mnoha získaných ocenění stojí za zmínku např. cena za inovace a nejlepší mobilní aplikaci CITY iLOVE v roce 2016. Vydává svůj i svůj vlastní lifestylový magazín.

Co najdete v prodejním centru Baneasa Shopping City

Celá nákupní galerie má plochu 55 tisíc metrů čtverečních. Kromě velkého počtu obchodů a multikina Grand Cinema & More s revoluční technologií Dolby Atmos nabízí i spoustu doplňkových služeb (např. stomatologie a optika). Samozřejmostí je široká nabídka stravování zahrnující stylové restaurace, provozovny rychlého občerstvení, bary a kavárny.

Základní provozní doba prodejního střediska Baneasa Shopping City je od 10 do 22 hodin. Hypermarket Carrefour otevírá už v 8 hodin a zavírá ve 23 hodin stejně jako foodcourt, multikino promítá až do 23.45 hodin.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více