Napfenyfurdo Aquapolis Szeged

Napfenyfurdo Aquapolis Szeged

Maďarsko rovná se termální prameny a naopak. Potvrdit tuto pravdu si pochopitelně můžete i během ubytování v Szegedu – nejlépe rozlehlém vodním parku Napfenyfurdo Aquapolis. V provozu je po celý rok, neboť zahrnuje velice oblíbený venkovní bazén v krásném prostředí zeleného parku.

Největší atrakci koupaliště Aquapolis v Segedíně tvoří dvojice krytých tobogánů. Ten delší se díky 272 metrům pyšní neoficiálním titulem „nejdelší celoročně funkční tobogán starého kontinentu“. Do startovacího bodu ve výšce 30 metrů se dokonce dostanete jenom výtahem. Kdo by se na takovou jízdu necítil, jistě si vybere ze 7 dalších tobogánů.

Užijte si vodní park Napfenyfurdo Aquapolis Segedín

Vodní svět Aquapolis Szeged toho však nabízí ještě mnohem více. Vybírat lze z několika bazénů (dohromady zabírajících neskutečných 4 400 metrů čtverečních), rozmanitých masážních trysek a odpočinkových zón. Nechybí divoká řeka ani dětský svět, labyrint a herna pro nejmenší návštěvníky.

Velké popularitě v segedínském akvaparku se těší wellnessová oáza s vířivkami, saunami, solnou komorou, aromakabinou a pestrou paletou masáží. V léčebném oddělení pracují lékaři a další odborníci, zajišťující procedury jako bahenní zábaly, podvodní masáže proudem vody, rehabilitační cvičení, vanové koupele s léčebnou vodou či s kysličníkem uhličitým, skupinové cvičení i masáže.

Zážitkový park Aquapolis se nachází kousek od břehů Tisy, přesně naproti hotelu Novotel Szeged. Pohodovou procházkou přes park Várkert a most Belvárosi se sem dostanete za necelou půlhodinku.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více