Nákupní galerie VIVO! Constanta

Nákupní galerie VIVO! Constanta

Vše, co potřebujete během svého pobytu v Konstantě (Constanta), vše, po čem toužíte, najdete v obchodním a zábavním centru VIVO! Jedná se doslova o skvělé místo pro nakupování, kde se všechno soustřeďuje pod jednou střechou – včetně rozsáhlé nabídky známých, finančně dostupných značek i produktů od místních výrobců.

Nákupní středisko VIVO! funguje v černomořské Konstantě od října 2014. Jeho provozovatel (skupina Immofinanz) se zaměřuje na cenově rozumnou nabídku široké škály kvalitních služeb ve větších městech (s populací minimálně 200 tisíc obyvatel) východní a střední Evropy.

Velkou výhodu nákupního centra VIVO! tvoří jeho skvělá poloha a spousta parkovacích míst. Nachází se u třídy Bulevardul Aurel Vlaicu na severozápadním okraji města, přesto jen 10 jízdy autem z centra poblíž hotelu Ibis Constanta.

Jaké poklady ukrývá VIVO!

Obchodní galerie VIVO! se snaží profilovat do role maloobchodní jedničky v Konstantě a tomu také odpovídá pestrá paleta obchodů, restaurací a zábavy v jejích útrobách. K dispozici tady je více než 100 obchodů, hypermarket Auchan a výživný food court s jedenáctkou gastronomických jednotek.

Nechybí venkovní a kryté parkoviště s kapacitou 2 400 vozidel, multikino Cinema City, odpočinková zóna, ani dětské hřiště. Zákazníci komplexu VIVO! také určitě ocení bezplatné bezdrátové připojení k internetu v celém prostoru nákupního centra.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více