Nákupní galerie Shopping City Sibiu

Nákupní galerie Shopping City Sibiu

Návštěvníky z blízka, z širokého okolí i hosty trávící dovolenouSibiu láká obchodní středisko Shopping City, pýcha tohoto města pod nejvyššími vrcholky rumunských Karpat. Plno tady bývá zejména během hojných slevových akcí.

Prodejní centrum Shopping City je situováno na jižním okraji Sibiu (Sibině) u hlavní silnice č. 1, která se nedaleko od něj napojuje na dálnicí A1 vedoucí do Aradu. Z centra města (i od hotelu Ibis) se sem lze dostat autem během zhruba 10 minut, dopravu k nákupnímu středisku zajišťují také autobusy.

Obchodní centrum Shopping City zahájilo svůj provoz už v roce 2006. O dva roky později se díky celkové rozloze 12 hektarů rozrostlo na největší zařízení svého druhu v Rumunsku mimo Bukurešť. Prodejní jednotky využívají plochu 85 tisíc metrů čtverečních.

Nabídka sibiňské prodejní galerie Shopping City

Největší část nákupního centra Shopping City zabírá dvojice hypermarketů Auchan a Carrefour. K významným pronajímatelům patří obchod s nábytkem Mobexpert či specialista na dílnu a zahradu Baumax. Samozřejmostí je spousta prodejen s módou, elektronikou, domácími spotřebiči a sportovními potřebami mnoha světových značek.

Pestrá paleta občerstvení zahrnuje fast foody, speciálně zaměřené restaurace, cukrárny a kavárny. Nabídku obchodní galerie Shopping City doplňují dětské koutky, zábavné workshopy v herním centru Flanco a kasino. Parkoviště, jehož součást tvoří čerpací stanice Rompetrol, pojme až 4 500 vozidel.

Otevírací doba prodejního střediska Shopping City včetně benzinky je denně od 10 do 22 hodin, hypermarkety otevírají již v 7.30.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více