Nákupní galerie AFI Cotroceni Bukurešť

Nákupní galerie AFI Cotroceni Bukurešť

Během jednoho dne tudy projde až 50 tisíc nakupujících, kteří si můžou vybrat z neuvěřitelného množství 350 obchodů. Funguje zde jediný kinosál IMAX v Rumunsku. Celoročně tady je v provozu velké ledové kluziště. Vítejte v bukurešťské obchodní galerii AFI Cotroceni.

Nákupní galerie AFI Cotroceni za velkou popularitu vděčí hodně i své mimořádně výhodné poloze na západním okraji centra Bukurešti. Leží na křižovatce bulvárů Timisoara a General Vasile Milea v živé a neustále se rozvíjející obytné čtvrti Drumul Taberei zhruba 3 kilometry od velkolepé budovy parlamentu (Palatul) a Národního historického muzea. Z hotelů Ibis, Mercure, Novotel a Pullman se sem dobře dostanete metrem (stanice Politehnica na trase M3), tramvají nebo autem (k dispozici je 2 500 parkovacích míst).

Budova obchodního střediska AFI Cotroceni se řadí mezi největší, nejvýraznější a nutno dodat i nejoblíbenější v rumunské metropoli. Už v roce svého otevření (2009) se stala nejvíce navštěvovaným zábavním prostorem v Bukurešti a tuto pozici si s velkým náskokem udržuje dodnes.

Vyberte si z pestré palety služeb v AFI Coctroceni

Kromě kluziště, kina IMAX, velkého dětského hřiště či kryté horské dráhy (!) najdete v nákupním centru AFI Cotroceni spoustu dalších zajímavostí a lákadel. Na své si samozřejmě přijdou především milovníci značkového zboží, nechybí potravinový hypermarket, ani rozsáhlý food court s 35 restauracemi a prodejnami lahůdek či dobrého pití.

Nabídku nákupního a zábavního chrámu AFI Cotroceni doplňuje ještě exkluzivní fitness klub, dvacítka sálů Cinema City a řada jiných služeb. Otevírací doba začíná každý den v 10 a končí ve 22 hodin, v pátek, sobotu a neděli dokonce až ve 23:30.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více