Muzikál Kočky

Muzikál Kočky

Muzikál Kočky v plzeňském divadle

Kočičí bál prodchnutý dětskými básničkami není právě typickým námětem pro muzikál, přesto se Cats britského skladatele Andrew Lloyd Webbera zařadily mezi nejslavnější muzikálová díla historie. Jeho novou českou verzi si nyní můžete vychutnat nedaleko plzeňského hotelu Ibis na Nové scéně Divadla J. K. Tyla.

Autor Jesus Christ Superstar, Evity a dalších legendárních kousků napsal Kočky v roce 1981 a v Londýně se poté hrály plných 21 let. Stejného úspěchu dosáhl náročný, tak trochu experimentální a pohádkový příběh i v USA. U nás se jedná o jeho třetí adaptaci, vycházející z přebásnění Michaela Prostějovského.

Režii si tentokráte vzal na starosti Roman Meluzín a podle hodnocení kritiků se mu úspěšně povedlo zachovat původní atmosféru i dramaturgii originálu. Do hlavních rolí obsadil Stanislavu Topinkovou Fořtovou, Miro Grisa, Lukáše Ondruše, Juraje Čiernika, Martina Matouška, Karolinu Gudasovou či Veroniku Veselou.

Kočky, které neprskají ani neškrábou

Zajděte za Grizabellou, Múzem, Starobylem Vznešeným, Demetrou, Rozumradem, Tingl-tanglem a zpříjemněte si pobyt v Plzni zhlédnutím muzikálu Kočky. Do dějin se zapsal svým abstraktním dějem, silnou taneční složkou, hravými texty a výraznými melodiemi včetně hitového ústředního songu Memory.

S Kočkami vás čekají více než dvě hodiny jedinečné a nezapomenutelné zábavy. Na Nové scéně Divadla J. K. Tyla v Plzni se hrají vždy pouze několikrát do měsíce, proto rozhodně neotálejte. Který vyvolený z chlupatých hrdinů získá na slavnosti v Jellicu právo dalšího života?

Informace o události:

www.djkt.eu

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více