Muzikál Hello, Dolly

Muzikál Hello, Dolly

Muzikál Hello, Dolly v Plzni

Některé muzikály se staly nesmrtelnými. Roztomilý příběh Hello, Dolly o neúnavné, avšak nakonec přeci jen lapené dohazovačce (jak se ostatně dílo The Matchmaker v originále jmenuje), rozhodně patří mezi ně. Na jednu z jeho nejpovedenějších českých verzí si můžete odskočit během vašeho pobytu v Plzni.


Zpracování, připravené režisérem Tomášem Juřičkou, dramaturgyní Lucií Wotavovou a dirigované Pavlem Kantoříkem a Daliborem Bártou, navazuje na úspěšnou tradici Hello, Dolly na českých jevištích. Vždyť poprvé se u nás tento slavný muzikál hrál již dva roky po americké premiéře, tedy dokonce ještě dříve, než diváky okouzlila jeho filmová podoba s Barbrou Streisandovou v hlavní roli.


Dolly vás zaručeně pobaví i rozesměje

S nezapomenutelným podáním šarmantní vdovy Dolly dnes již zesnulou Laďkou Kozderkovou či Jitkou Molavcovou nelze sice představení v plzeňském divadle J. K. Tyla srovnávat, přesto se jedná o zážitek, který si rozhodně nesmíte nechat ujít. V hlavní roli tentokráte uvidíte Ivanu Jirešovou či alternující Zuzanu Krištofovou-Kolářovou, která měla na starost i choreografii.


Vypravte se z hotelu Ibis Plzeň do budovy Velkého divadla ve Smetanových sadech, trolejbusem č. 15 jste tam za chvilku. Prožijete oddechový večer prostřednictvím úsměvné romance těžko odolatelné madame Leviové, která ze starého mrzouta vykouzlí galantního, milujícího gentlemana. Autoři původního libreta a hudby Michael Stewart s Jerry Hermanem by určitě byli s jejím provedením spokojeni.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více