Guest Restaurant Francais

Guest Restaurant Francais

Ten příběh zní až neuvěřitelně. Čtrnáctiletý chlapec z Anglie se díky tvrdé práci postupně vypracuje až na špičkového šéfkuchaře a nakonec se usadí v Ostravě, kde si otevře francouzskou restauraci. Jeho cílevědomost je taková, že sní o michelinské hvězdičce. Vydejte se do Guest Restaurant Francais a sami posuďte, jestli je reálné takový sen proměnit ve skutečnost.

Simon Guest pochází z britského Birminghamu, dlouhou dobu vařil ve Francii, osud ho však zavál na sever Moravy. Zde se rozhodl svou vášeň pro francouzskou kuchyni přetavit do restaurace, v níž na prvním místě stojí prvotřídní gastronomie. Jejím základem jsou denně čerstvé suroviny, pestrost, dokonalá znalost receptů, kreativita a odvaha kombinovat prověřené s moderními trendy.

Zkuste the best of la cuisine francaise

Guest Restaurant Francais je skvělým místem pro setkání s přáteli a vychutnání skvělého jídla, ale též pro možnost proniknout hlouběji do tajů připravovaných pokrmů. Vykouzlení dezertu Grand Finale přímo před vašima očima je jenom začátek – už od roku 2013 se totiž můžete zúčastnit školy vaření, vedené samotným Simonem.

Ať už si v Guest Restaurant Francais dáte kuřecí marinované v červeném víně, koňaku a dijonské hořčici nebo královské krevety s karotkou, fenyklem, cibulkou a silnou bouillabaise omáčkou, rozhodně nebudete litovat. Stačí zavřít oči, nadechnout se, položit na jazyk první sousto… a rázem se přenesete do země galského kohouta.

Guest Restaurant Francais najdete v Korunní ulici na Mariánských Horách, jenom šest zastávek tramvaje od hotelu Mercure Ostrava. Otevřeno je denně kromě pondělí a neděle, vždy od 12 do 22 hodin.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více