Galerie Šantovka

Galerie Šantovka

Galerie Šantovka má šmrnc a spoustu atrakcí

Módní ostrov v srdci Olomouce, tak si říká Galerie Šantovka, jedno z nejstylovějších obchodních center u nás. Z hotelu Ibis je to k němu doslova co by kamenem dohodil, obě místa odděluje v podstatě jenom areál Výstaviště Flora. Důvodů, pro do Šantovky zajít, je však mnohem více.

Jedinečné řešení OC Šantovka vás ohromí

Už na první pohled je jasné, že Galerie Šantovka je mimořádně řešený objekt. Vyniká svou polohou na ostrově, obtékaném Mlýnským potokem a jeho ramenem, i světovou architekturou nadstandardní úrovně. Dominují mu prosklené střechy a fasáda, vzdušné, prosvětlené prostory a působivý design doplněný originálním barevným řešením či odpočinkovými zónami. V takovém pohodovém prostředí se mnohem lépe tráví volný čas. Galerie Šantovka k tomu vyzývá nejrůznějšími akcemi, výstavami, soutěžemi a především dvěma stovkami obchodů všech kategorií. Zjistíte-li během ubytování v Olomouci, že jste něco zapomněli doma, stačí vybrat si správnou prodejnu v Šantovce.

Z olomouckého hotelu Ibis je do Šantovky blízko

Volný čas ovšem můžete strávit i jinak než nakupováním. Zajděte na pěkný film do nejmodernějšího moravského multiplexu Premiere Cinemas, pobavte se pěknou hrou v Divadle na Šantovce. Nabídka možností je v Galerii Šantovka takřka nevyčerpatelná, čeká vás i bowlingové centrum Bowland, pětidimenzní kino 5D cinema Maxim, interaktivní galerie Art Studio či kasino Kajot Intacto. Své ratolesti mezitím můžete nechat vydovádět v dětském koutku či na venkovním hřišti s pirátskou lodí. Samozřejmostí je široký výběr gastronomických zařízení.
Z hotelu Ibis Olomouc, Wolkerova ulice, se do obchodní galerie Šantovka dostanete pohodlně pěšky několikaminutovou procházkou kolem Smetanových sadů. Popojet ovšem můžete i tramvají, která zastavuje přímo před obchodním střediskem, jehož součástí je taktéž rozsáhlé parkoviště.

Informace o události:

Polská 1, 779 00 Olomouc

http://www.galeriesantovka.cz/

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více