Galerie Harfa a její magnety

Galerie Harfa a její magnety

Asi by bylo hodně levné napsat, že Galerie Harfa je hotovou symfonií obchodů, služeb a zábavy. Pokud však do ní ze svého hotelu v Praze zajdete, budete muset uznat, že takové tvrzení není příliš vzdálené od pravdy.


Galerie Harfa je v mnoha ohledech unikátní. Její trojúhelníkový půdorys je z jedné strany lemován libeňským vlakovým nádražím a z druhé ulicí Ocelářskou, procházející autobusovým terminálem u stanice metra Českomoravská. Zbývající prostor vyplňuje sportovní hala O2 arena, do níž se dá z obchodního centra projít. Není tedy náhodou, že zrovna v Galerii Harfa se nachází Síň slávy českého hokeje.


Galerie Harfa má také střechu. Ovšem nikoliv ledasjakou! Kromě gastronomických provozů zabírá její významnou část venkovní Dinopark Praha a také areál letní scény. V něm probíhají po celé prázdniny zajímavé kulturní akce s účastí významných českých herců, jako jsou například Petr Nárožný, Oldřich Vízner, Jana Šulcová nebo Lukáš Pavlásek.


Z hotelu Ibis rovnou Na Balabenku


Chcete-li svůj pobyt v Praze strávit o poznání aktivněji, můžete využít klubového fitness centra Pure Jatomi. Jedna z jeho poboček se ukrývá právě v Galerii Harfa. Kromě toho tady najdete i originální 5D kino, kulečníkové centrum, 18jamkové hřiště minigolfu nebo relaxačně-saunové středisko. Spousta zábavy (dopravní a odpočinkové hřiště, vyjížďkový autobus atd.) čeká i na děti.


Vidíte, tolik atrakcí Harfa nabízí, že pomalu ani nezbyl čas na obligátní představení obchodů. Přitom jich je tady ve třech podlažích a na ploše 49 tisíc čtverečních metrů otevřených na 160. Největší z nich je hypermarket Albert, za zmínku však stojí též Alpine Pro, Bambule, C&A, Deichmann, Datart, Neoluxor či Sephora.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více