Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolina, atraktivní kráska plná zábavy

Centrum Ostravy radikálně mění svou tvář a vy můžete být u toho. Těžební věže, tovární haly a špinavé haldy jsou nahrazovány novými, moderními stavbami, které slouží všem obyvatelům města. Jedním z nejvýznamnějších rekultivovaných prostor je oblast Nové Karoliny u třídy 28. října, mezi výstavištěm Černá louka a sadem Dr. Milady Horákové. Z hotelu Mercure to sem máte jenom kousek.
Tramvají to jsou ze Stodolní pouhé dvě zastávky, svižnou chůzí zvládnete ke Karolině dojít za deset minut. Pokud přijedete autem, čekají vás prostorná parkoviště, k nimž se dostanete sjezdy z mimoúrovňového křížení ulic Místecká a 28. října.

Za nákupy vyrazte do srdce Ostravy

Nová Karolina na své rozsáhlé ploše několika desítek hektarů zahrnuje kancelářské prostory, rezidenční komplex a především obchodní a zábavní centrum Forum Nová Karolina. Běhemubytování v Ostravě zde najdete širokou paletu prodejen i řadu možností, jak zajímavě trávit volný čas.
V mladém a kreativním OC Forum Nová Karolina jsou vám k dispozici přes dvě stovky obchodů. Největšími z nich jsou hypermarket Albert, módní řetězce C & A, New Yorker, Marks & Spencer či H & M, prodejna obuvi Humanic, knihkupectví Dobrovský a sportovní potřeby Intersport.

Zpestřete si pobyt v Ostravě s Karolinou

Hlad utišíte v některém z 24 gastronomických provozů jako McDonalds, Pizza Coloseum, KFC nebo Burger King. Míříte-li z hotelu Mercure Ostrava Centrum do Nové Karoliny čistě za oddechem, využijte Cinema City, jeden z nejmodernějších multiplexů v České republice.
Nákupní galerie Forum Nová Karolina nezapomíná prostřednictvím kina 5D Cinema Maxim ani na mladé rodiny a jejich ratolesti. Vaše děti si též jistě vyberou z pestré nabídky klouzaček, prolézaček a houpaček na několika hřištích, pro ty nejaktivnější je připraven hrací dvanáctistěn. Sportovci si mohou dát řádně do těla ve fitness centru Jatomi.

Informace o události:

Jantarová 3344/4 702 00, Ostrava 2

forumnovakarolina.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více
Praha
Centrum Chodov

Centrum Chodov

Zjistit více