Eurovea Bratislava, říše nákupů a zábavy

Eurovea Bratislava, říše nákupů a zábavy

Významným příspěvkem k profilaci slovenské metropole jako moderního velkoměsta západního střihu je i rozsáhlý administrativně-zábavní komplex Eurovea. Kromě největší souvislé skleněné střechy ve střední Evropě se pyšní také výtečnou polohou, širokou paletou služeb a promyšleným architektonickým řešením. Při pobytu v Bratislavě to je jedno z nejlepších míst k nákupům.

Historie areálu Eurovea se začala psát v roce 2006. V současnosti na ploše několika desítek hektarů slouží veřejnosti např. bytový komplex River Place Eurovea Apartments, nadstandardní kancelářské prostory Pribina Place Eurovea Central, zelený park, zábavní centrum a obchodní galerie.

Zabírají plochu na jihovýchodním okraji bratislavského centra u Šafárikova náměstí. Vymezena je ulicemi Dostojevského rad a Landererova na severu, nábřežím Dunaje na jihu, Starým mostem na západě a mostem Apollo na východě. V oblasti, obsluhované městskými autobusy a tramvajemi, se nacházejí také budovy ministerstva vnitra Slovenské republiky, Dopravního podniku města Bratislavy a Slovenského národního divadla.

Zábava a nákupy v Eurovea

Během ubytování v Bratislavě oceníte v souboru Eurovea, plnícím dnes už v podstatě roli City, především jeho služby pro aktivní trávení volného času. Zahrnují plavecký bazén, rozsáhlou posilovnu, kasino a multikino s devítkou sálů. Na pobřežní promenádu s obchůdky, bary a kavárnami navazuje velice pěkný park s dětským hřištěm.

Nákupní centrum Galleria Eurovea je skutečným společenským srdcem celého areálu. Najdete v něm 39 restaurací a 181 obchodů včetně světových značek jako Lacoste, Next, Marks & Spencer, Adidas, Samsonite nebo Yves Rocher. Nechybí banky a další služby, 5D kino, dětský koutek ani prostorné parkoviště.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více