Creme de la Creme

Creme de la Creme

Chcete-li během pobytu v Praze ochutnat pravou italskou zmrzlinu, zajděte si do některé ze dvou provozoven dnes již takřka kultovního podniku Creme de la Creme (doslova „Smetana smetan“). První z nich v Husově ulici otevřel Jan Hochsteiger alias „pan Zmrzlinka“ v roce 2015 a i bez velké reklamy začala brzy praskat ve švech.

Její majitel totiž využil svých bohatých zkušeností z Mekky zmrzliny – Itálie – a vsadil na absolutní kvalitu, založenou na originálních receptech, kvalitních surovinách a poctivé řemeslné výrobě. Pro nadšené zákazníky připravuje z poctivého smetanového či sorbetového základu desítky lahodných druhů zmrzlin.

Jakou zmrzlinu vyrábí Creme de la Creme

Ochutnáte zmrzliny tradičních chutí (oříškovou, pistáciovou nebo vanilkovou), ale také slaný karamel, hořkou čokoládu s chilli i Oreo cookies. Dopřát si je můžete z ručně pečených zmrzlinových kornoutků. Na své si přijdou též zájemci o veganské neovocné zmrzliny a milovníci ovocných sorbetů.

Samozřejmostí je absence umělých barviv, emulgátorů, stabilizátorů a dalších chemických přísad ve všech zmrzlinách z Creme de la Creme. Výsledná chuť vás skutečně nadchne.

Od jara 2018 funguje na Národní třídě Zmrzlinový salón Creme de la Creme zahrnující též pestrý výběr zákusků, palačinek a kávy. K jeho specialitám patří čokovod s neustále proudící horkou čokoládou a dosud funkční italský stroj Carpigiani z 60. let. Nechybí místo k sezení ani sociální zázemí.

 

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více