Corvin Plaza Budapešť

Corvin Plaza Budapešť

Až budete během ubytování v Budapešti něco důležitého shánět – nebo budete potřebovat koupit pěkný suvenýr – zavítejte do obchodního centra Corvin Plaza. Ze stanice metra Corvin-Negyed (na lince M3) se do něj dostanete zhruba za sedm minut chůze.

Nákupní galerie Corvin Plaza se nachází mezi ulicemi Kisfaludy, Vajdahunyad a Futó 37-45. Pokud sem pojedete osobním automobilem, k dispozici je vám parkoviště – během víkendu zcela bezplatné, ve všední dny zdarma pouze první hodinu. K obchodům se rychle dostanete výtahem či eskalátorem.

Obchodní středisko Corvin Plaza se představuje

Nákupní centrum Corvin Plaza zahájilo provoz v říjnu 2010. Asi 10 procent z celkové plochy 34 600 metrů čtverečních zabírá supermarket s potravinami. Celková 4 podlaží ukrývají 9 větších prodejen a více než 100 menších obchodů. Seženete tady úplně všechno, na co si jen vzpomenete: oděvy, knihy, drogerii, šperky, elektroniku, sportovní potřeby nebo květiny.

V celém prostoru obchodní galerie Corvin Plaza lze bezplatně využívat wi-fi připojení a nechybí ani úschovna zavazadel zdarma. Pokud vás během nákupů přepadne hlad, zaskočte na něco dobrého do druhého patra s rozsáhlou gastronomickou zónou.

Využijte výhodné provozní doby nákupního střediska Corvin Plaza. Své brány otevírá každý den od 9 do 21 hodin, v neděli od 10 do 19 hodin.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více