Comedor Mexicano

Comedor Mexicano

Comedor Mexicano, restaurace, kde by si pochutnal i Zorro

Nasaďte si sombrera a pojďte se našťouchnout něčím skutečně výjimečně dobrým. Restaurace Comedor Mexicano je bodem, kde si místo pistolníků ostrých jako chilli dávají dostaveníčko milovníci vytříbených kulinářských lahůdek. Pálivé papričky ovšem pochopitelné nechybí.
Z hotelu Mercure Ostrava to navíc do tohoto vyhlášeného mexického restaurantu není vůbec daleko. Přes Husovy sady naproti hotelu si to jednoduše namíříte na hlavní Masarykovo náměstí a z něj odbočíte do Zámecké ulice, kde se gastronomický zázrak, vyhlášený libovými steaky, nachází.

Využijte ubytování v Ostravě k poznání vůní Mexika

Právě skvěle připravené plátky hovězího masa se výraznou měrou podílejí na slávě Comedoru. Chybu však neuděláte, ať si objednáte cokoliv. Mají tu výtečné fajitas, tortily, mexický goulash, hamburgery, grilované chobotnice, humra se sépiovými těstovinami a řadu dalších laskomin. Požitek z jídla doplňuje stylový interiér laděný do červena, množství vkusných dekorací a příjemná obsluha. Dostanou-li vaše mlsné jazýčky během ubytování v Ostravě chuť na něco mňamózního, zastavte se v podniku Comedor Mexicano na chilli čokoládovém soufflé s vanilkovou zmrzlinou a prachem ze zeleného čaje. Za ochutnání stojí i pekelně chutné předkrmy, saláty a polévky. Kdo umí, ten umí – a o zdejších kuchařích to platí dvojnásob!

Informace o události:

Zámecká 20, Ostrava, 702 00

www.comedor.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více