Centrum Chodov

Centrum Chodov

Centrum Chodov, Mekka nakupování v Praze

Největší, nejmodernější, nejnavštěvovanější, nejúspěšnější, už jen několik těchto přízvisek dobře vystihuje charakter nákupní galerie Centrum Chodov. Využijte ubytování v Praze, zajeďte se do něj podívat a přesvědčte se o ohromném rozsahu služeb tohoto obchodního a zábavního komplexu. Který neustále roste.
V současné době v Centru Chodov najdete hodně přes 200 obchodů a na tři desítky gastronomických provozů. Jejich počet se však ještě značně rozšíří, neboť do roku 2017 se počítá s postupným otevřením další etapy, zahrnující i multikino a Sky restauraci.

Z hotelů Accor bez problémů na Chodov

Do Centra Chodov se jezdí za nákupy, zábavou i odpočinkem. V jeho spletitých, členitých útrobách, tak trochu připomínajících menší město, můžete v pohodě strávit celý den. Vaše ratolesti se zabaví v dětském koutku Time Out, v případě potřeby lze využít relaxační zóny, wi-fi zdarma, zapůjčení kočárku či dokonce si zahrát na piáno.
Samozřejmostí je prostorné kryté i venkovní parkoviště, proto se do OC Chodov, které leží hned u začátku dálnice D1, bez obav klidně vydejte autem. Z pražských hotelů Ibis je ovšem výtečně dostupné též městskou hromadnou dopravou, vždyť do něj vede přímý vstup ze stanice metra C „Chodov“.
K největším nájemcům několikapodlažní galerie Chodov, jejíž specialitou je přemostění ulice Roztylská, patří hypermarket Albert a módní shopy Lindex, C & A, Reserved, H & M, Zara či Next. Lákavé výkladní skříně ovšem nabízí i další prodejny jako Datart, Bambule, Humanic, Baťa, Sephora, Adidas nebo Hervis Sport. V provozu je také bowling a fitness BBC.

Informace o události:

Roztylská 2321/19, Praha 4 - 148 00

www.centrumchodov.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více