Bory Mall Bratislava

Bory Mall Bratislava

Na severozápadě slovenské metropole vyrůstá nová čtvrť. Jejím srdcem se stane obchodní centrum Bory Mall, jedna z prvních dokončených staveb velkoryse plánovaného areálu. Najdete v něm dlouhou řadu prodejen, multikino, atrakce pro děti a další zábavu. Navíc se nachází hned na příjezdu do Bratislavy ze směru od České republiky.

Celý komplex Bory vzniká pod dohledem Hrubé pleše a Kobyly. Nejedná se o přezdívky přísných stavbyvedoucích, ale o dva kopce, střežící vjezd do města mezi Devínskou Novou vsí a čtvrtí Lamač. Tedy v místech, kde se dálnice D2 z Brna takřka dotýká zalesněných svahů Malých Karpat.

Výhodou je i blízkost hlavní železniční tratě a jenom pár stovek metrů vzdálená konečná zastávka tramvaje. V budoucnu tady má vzniknout dopravní terminál, který dosažitelnost multifunkčního centra Bory ještě ulehčí. Bude to nevyhnutelné, neboť kromě nákupní galerie Bory Mall je v plánu též komerční zóna Bory Stores a obytný soubor Bory Home.

Z hotelů Ibis a Mercure za zábavou do Bory Mall
Obchodní a zábavní středisko Bory Mall ukrývá na 54 000 metrech čtverečních téměř 200 provozních jednotek. K největším z nich patří supermarket Billa, multimédia Nay, oděvy Mango a Reserved, sportovní potřeby SportsDirect či obuv Deichman.

V nákupní galerii Bory Mall se během pobytu v Bratislavě rozhodně nudit nebudete. Zatoužíte-li po aktivním pohybu, můžete využít fitcentrum Golem Club, na vaše potomky čeká Sport Kids Academy, obří venkovní Svět zábavy, unikátní krytý dětský park Buppi či koncept Moje město, kde si děti hrají na dospělé. Multikino CINEMAX se pyšní tuctem sálů a technologií IMAX.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více