Avion Shopping Park

Avion Shopping Park

Avion Shopping Park, pohodlné utrácení na výši

Vítejte v obchodním centru, kde je nakupování požitkem, kde to skutečně žije a kam často chodí i Jarek Nohavica. Ostravský Avion Shopping Park je barevným světem v panoptiku těžebních věží a komínů pod Beskydami, oázou klidu a pohody nabízející návštěvníkům vše, co si zrovna zamanou. Z hotelu Mercure se až k němu dostanete pohodlně tramvají.
Základ nákupní galerie Avion Shopping Park pochopitelně tvoří obchody. Je jich tu na 150, největší plochu zabírají butiky s oblečením luxusních i ekonomicky dostupnějších značek, nechybí hypermarket Albert s potravinami. Pestrou nabídku doplňují například hobby market Baumax a ráj elektroniky Datart.


Za vybavením interiéru jeďte do Parku


Skutečným jádrem Avionu je však nábytkářský obr Ikea, jehož zdejší prodejna patří mezi čtyři jediné v České republice. Těžko říct, zdali si během ubytování v Ostravě koupíte stůl, skříň či stojan, nicméně minimálně pro inspiraci se sem vyplatí zajít.
V ostravském Avionu hodně myslí také na děti. Nikoliv náhodou se v rozsáhlých, prosvětlených prostorách centra ukrývají hrací koutky Discgolf, Dinozemě či Avion Junior pro nejmenší návštěvníky. Vaše ratolesti mohou využít i venkovního hřiště či kina.


Jak snadno na trasu Mercure, Českobratrská – Avion, Rudná


Připravte se tedy, že v Ostravě – Zábřehu, kde Avion Shopping Park stojí, strávíte pěkné a dlouhé odpoledne. Hlavním prostředkem, který k přepravě do jeho útrob využijete, bude osobní automobil, o čemž svědčí i parkoviště pro 4 tisíce vozidel. Hodí se to vědět též proto, že hotel Mercure Ostrava Centrum je od něj vzdálený asi 8 kilometrů. Není ale ani problém využít městskou hromadnou dopravu.
A víte o tom, že v Avionu najdete plný půltucet bankomatů?

Informace o události:

Rudná 114 Ostrava - Zábřeh

www.ostrava.avion.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více