Aupark Bratislava

Aupark Bratislava

Přestože provoz akvaparku Aulandia tady skončil už v roce 2007, zůstává Aupark jedním z největších a nejzajímavějších obchodně-zábavních komplexů v Bratislavě. Jeho součástí je kromě mnoha obchodů a restaurací, multikina či rozsáhlého parkoviště také výšková stavba Aupark Tower. V době svého vzniku budila rozporuplné emoce.

Kancelářská budova svou výškou 96 metrů a 22 patry oprávněně budí pozornost, ovšem nikoliv takovou, jakou by si asi přála. Odborná i laická veřejnost poukazuje na její necitlivé začlenění do bratislavského panoramatu, především s ohledem na blízkost ikonického mostu SNP.

Vy se nicméně při ubytování v Bratislavě nemusíte architektonickou hodnotou mrakodrapu zabývat, Aupark totiž využijete především k nákupům, oddechu a zábavě. Na ploše 58 tisíc metrů čtverečních tady najdete na dvě stovky obchodů v čele s hypermarketem Terno a módními butiky Zara, C&A, Lindex a Mango.

Otvírací hodiny Auparku v Bratislavě

Bohatý výběr stravování zajišťuje 27 gastronomických provozů. Nechybí mezi nimi řetězce rychlého občerstvení McDonald´s, KFC, Starbucks či Subway, ani prověřené restaurace jako Pizzeria Maestro a Sushi Bar. Nabídku doplňují rozmanité služby od banky přes cestovní kancelář až po hodinářství a poštu.

Nákupní galerie Aupark Bratislava je otevřena každý den od 10 do 21 hodin, o víkendech dokonce už od 9 hodin. Rozkládá se u sadu Janka Kráľa, přímo u sjezdu z dálnice D1. Z historického centra se sem nejlépe dostanete pěší procházkou přes Dunaj nebo autobusem městské hromadné dopravy.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více