Arkády Pankrác

Arkády Pankrác

Arkády Pankrác, bezva zastávka přímo na metru

Na místě bývalé, časem sešlé tržnice, bylo vybudováno moderní, takřka nadčasové obchodní centrum Arkády Pankrác. Využívá především vysoké koncentrace kanceláří ve svém okolí, ovšem při jeho návštěvě v něm najdete mnohem více než jenom manažery v kravatách na rychlém obědě. Ostatně, přesvědčte se sami, z vašeho hotelu Accor jste na Pankrácké pláni natotata.
Z pražského metra se do nákupní galerie Arkády Pankrác dostanete doslova suchou nohou, neboť je se stanicí Pankrác na „Céčku“ propojena podzemním průchodem. Dostatečný komfort zajišťuje i dobrá dostupnost z magistrály a parkoviště pro tisícovku vozidel, proto žádný strach ani při cestě autem.

Dokonce vodotrysk v atriu nechybí

Architektura a interiér pankráckých Arkád se drží jednoduchosti a vzdušného stylu, proto není problém rychle tady najít kterýkoliv z obchodů. Všechna tři podlaží jsou propojena eskalátory a rozlehlým, kruhovým atriem, zjednodušujícím zákazníkům orientaci. Díky této koncepci je k dispozici několik zajímavých prostor, jako stvořených k pořádání různých kulturních a společenských akcí.
Vyhraďte si v rámci ubytování v Praze na návštěvu nákupního centra Arkády Pankrác klidně i celé odpoledne, nudit se nebudete. Kromě hypermarketu Albert můžete využít desítek dalších prodejen, jimž vévodí elektro Datart, obuv Humanic, knihkupectví Dobrovský, sportovní potřeby Sportisimo a módní řetězce jako H & M, NewYorker, CCC, Zara nebo Reserved.

Pěkný den na Pankráci

Velká část je v Arkádách věnována oddechu a gastronomii. Vybírat můžete z více jak dvacítky provozoven všech chutí a barev, včetně italského restaurantu Corleone či libanonské kuchyně Safir. Samozřejmostí je i dětský koutek, banka, květinářství, kadeřnictví a další služby.

Informace o události:

Na Pankráci 86, Praha 4 140 00

www.arkady-pankrac.cz

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více