Árkád Győr

Árkád Győr

Při cestách do zahraničí se vyplatí mít poblíž hotelu spolehlivé obchodní centrum, ve kterém v případě nouze seženete vše potřebné. V maďarském historickém městě Győr (Ráb) plní tuto úlohu populární nákupní středisko Árkád.

Árkád Győr těží ze své výhodné polohy na okraji starobylého centra. Komplex vyrostl v roce 2006 na pomezí čtvrtí Belváros a Városrét u kruhového objezdu spojujícího bulváry Nagymegyeri út, Szent István út a Fehérvári út. Je to k němu kousek z hlavního vlakového nádraží i od katedrály Nanebevzetí Panny Marie a jedná se o nejlépe dostupnou obchodní galerii z rábského hotelu Ibis.

Jaké obchody najdete v OC Árkád Ráb

Základ nabídky obchodního střediska Árkád Győr tvoří 130 obchodů světových značek i lokálních prodejců. Koupíte zde prakticky všechno: oděvy, spodní prádlo a obleky, boty a zavazadla, sportovní potřeby včetně golfových holí, elektroniku v čele s osobními počítači a fotoaparáty, ale také hračky, knihy, šperky, kosmetiku i suvenýry.

Nechybí samozřejmě ani velký supermarket, v případě nákupního centra Árkád Győr se o tuto úlohu stará řetězec Interspar. Pokud budete chtít ukojit své chuťové buňky něčím lepším než studenou bagetou, vydejte se do jídelního Food Courtu s pestrým výběrem restaurací s tradiční maďarskou i světovou kuchyní, zahrnující také řetězce rychlého občerstvení Burger King a Costa Café.

Rozsáhlý servis nákupní galerie Árkád Győr doplňuje rozlehlé třípatrové parkoviště, bankomat a nabídka dalších služeb. V průběhu roku v ní navíc kypí bohatý kulturní a zábavní život v podobě show programů, soutěží a interaktivních výstav jako „Dino svět pod střechou“.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více