Akvapark Divertiland

Akvapark Divertiland

Vlnobití, opalování na písečné pláži a koupání v Bukurešti? Proč ne, stačí zavítat do akvaparku Divertiland. K jeho tahákům kromě toho patří bývalí reprezentanti jako instruktoři plavání, muzeum rumunského fotbalu nebo špičkové beach volejbalové hřiště na písečné ploše 8 tisíc metrů čtverečních.

Vodní svět Divertiland, to je oáza nejlepší zábavy na západním bukurešťském předměstí Chiajna. Tvoří součást obchodně-průmyslové zóny u dálnice A1 mířící do Pitesti, stačí využít sjezdu k nákupní galerii West Park. Z centra je to zhruba 13 kilometrů a k dopravě z hotelů Mercure, Novotel, Pullman a Ibis Bukurešť lze dobře použít i vlak (zastávka Rosiorii de Vede) či autobus zdarma od konečné stanice metra Preciziei.

Nejpopulárnější atrakce v Divertilandu Bukurešť

Divertiland není žádný drobeček, právě naopak, jedná se o největší akvapark v Rumunsku. Zaměřuje se na to, aby si v něm dospělí i na děti dosyta užili celý den. Zahrnuje proto spoustu rozmanitých atrakcí, sportovních aktivit, relaxačních zón a občerstvovacích zařízení. Restaurací je celkem devět a připraví vám v nich všelijaké dobrůtky – od hamburgerů a pizzy přes řeckou kuchyni až po pivnici a koktejlový bar.

Na hosty Divertilandu čeká několik bazénů plaveckých i zábavních s tryskající vodou, do některých mohou jen nejmenší návštěvníci. Pouze dětem se ostatně věnuje část zvaná Los Petitos. Nechybí tobogány a bazén s umělými vlnami vhodný dokonce i k surfování. Nejnovější přírůstek areálu představuje olympijský bazén s VIP službami.

Akvapark Divertiland otevírá pouze v letní sezóně, většinou od poloviny června do září, každý den od 10 do 20 hodin. Děti do výšky 120 centimetrů mají vstup zdarma, ostatní platí včetně zapůjčení sportovního náčiní.

další události v okolí

Praha
Karlův most

Karlův most

Zjistit více
Ostrava
Forum Nová Karolína

Forum Nová Karolína

Zjistit více
Praha
Obchodní dům Palladium

Obchodní dům Palladium

Zjistit více
Praha
Obchodní centrum Nový Smíchov

Obchodní centrum Nový Smíchov

Zjistit více